Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha küldenék egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha küldenék egy képet tudnátok nekem véleményt írni rólam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sose fogok senkinek kelleni, ennyire ronda lennék? :S

21/f


2011. nov. 26. 12:58
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj a külsőddel, a kommenteid alapján pedig vicces figura vagy, ne aggódj majd rád talál a szerelem :)
2011. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Próbálkozok csak a héten is két kosarat kaptam "mondhatni" meg mindenki körülöttem becsajozott pasizott, még olyanok is akikről nem gondoltam volna. És most valahogy elértem a pontot hogy zavaró más párok társasága :S Aztán kicsit kibuktam...
2011. nov. 27. 14:59
 33/54 anonim válasza:

A szemed tényleg szép, szerintem a hajadat ha rövidre akarod hagyni, akkor próbáld meg "felkócolni", így laposan nem áll jól annyira, de hozzáteszem: én is a hosszú hajú pasikért vagyok oda :P

Fogynod szerintem nem kell, ez hülyeség, de mosolyogj jobban, mert már ebből a félmosolyból is látszik, hogy jól áll ;) Próbáltad már a körszakállat? Lehet hogy jól állna, bár azt karban kell tartani, mert borostával már nem szexi :)

Egyébként valóban jó humorú fazonnak tűnsz, csak ne keseregj azon, hogy nincs párod, másoknak meg van, ők többször fognak pofára esni, mint te, fogd fel így pozitívan :)

Ha rock-ot és metal-t hallgatsz mindezek mellett, akkor megy a 9 pont ;)

2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom frissen ébredten fényképezni magam akkor jó kócos :) viccet félre téve dolgozom rajta. Volt már korszakallam az annyira nem jött be. Mosolyogni meg nehéz ha koncentrálok hogy ne mosodjon el a kép.

Rockot hallgatok többek közt, de főleg azt, metalt már ritkábban de van pár kivétel.

Bezzeg mikor hosszú hajam volt mindenki azzal fenyegetett hogy álmomban levágja. :P

2011. nov. 30. 07:10
 35/54 anonim válasza:
Biztos csak irigyek voltak rá :D
2011. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejössz ;)
2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

örülök hogy ilyen sok pozitív választ kaptam, de jó lenne ha már élőben is történne valami, pedig nem mondanám magam negatív embernek. azt mondják ne görcsöljek rajta, de már sok víz lefolyt a dunán, és már rég úgy érzem készen állok egy kapcsolatra...csak az a lány hiányzik aki ezt tudná értékelni illetve engem, külsőleg még változhatok, de belsőleg már nem, és ez fontosabb.

próbálkoztam élőben illetve interneten keresztül, és amennyi lány annyi sztori hogy miért nem jött össze

hát próbálok nem ezzel foglalkozni, de itt az tél többet vagyok bent hideg van,ilyenkor úgy oda bújnék valakihez, jön a karácsony is. a tél és a tavasz a legnehezebb szinglikent.

akkor tovább várom a "párom" mást úgy sem tehetek :)

2011. nov. 30. 23:09
 38/54 anonim válasza:

Tényleg ne görcsölj, úgy nem megy :) Legyél nyitott, vidám, pozitív, kezdeményező, de ne tolakodó, meg ilyesmi :)

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad, add magad, viselkedj úgy, ahogy normális körülmények között. Ezt úgy értem, s*ar, amikor megismerek valakit valamilyennek, és később kiderül, hogy egyébként tök más ember, csak zavarban volt, vagy szerénykedett először... az olyan kiábrándító tud lenni... sok sikert :)

2011. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen 5-6 centis "túrható" frizura kellene, és kicsit rövidebb szakáll. Jól nézel ki, nagyon szépek a szemeid, és amennyire látszik, az arcod is. :)
2011. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Na most csináltunk friss képet rólam egy kis kiruccanáskor, igaz van rajtam sapka sál de legalább se a szakállamat se a hajamat nem tudjátok kritizálni :D

azon gondolkozom ha már az a kép ott fityeg elől akkor mit tesz még egy de nem merem, van egy két nagy kocka haverom :D

2011. dec. 7. 20:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!