Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha küldenék egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha küldenék egy képet tudnátok nekem véleményt írni rólam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sose fogok senkinek kelleni, ennyire ronda lennék? :S

21/f


2011. nov. 26. 12:58
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
Linket :)
2011. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
majd este felrakom akkor :)
2011. dec. 9. 10:17
 43/54 A kérdező kommentje:

[link]


na most nem tudtok belekötni a szakállamba :D

2011. dec. 9. 18:13
 44/54 A kérdező kommentje:
az a baj ha én írok utoljára senki nem veszi észre hogy írtak :P :D
2011. dec. 10. 21:56
 45/54 anonim válasza:

Jé, mosolyog :)

Aranyos srác vagy, nem hiszem el, hogy ne tetszenél senkinek, normális csajok félősek ám :D

2011. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Egy dolog hogy félősek, de nem is látni őket :D A suliba nehéz megállapítani hogy valaki normális, vagy több mivel mind úgy kicsípi magát.
2011. dec. 14. 20:00
 47/54 anonim válasza:
Hát, én iskolatárssal nem is kezdenék :D *rossz tapasztalat*
2011. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondták nekem a suli jó erre, és sok szép lány van, és azért a fősuli más :D De lehet igazad van :D
2011. dec. 14. 20:14
 49/54 anonim válasza:

Nem tudom, ízlések és pofonok, engem például iszonyatosan tud idegesíteni mikor 2-3 osztálytársamhoz átmászkálnak a párjaik és szünetben a mi termünkben nyalják egymást :D

de persze nekik biztos jó. A rossz tapasztalatom meg onnan ered, hogy mikor iskolatársammal jártam, engem zavart, hogy naponta milliószor láttam. Az is szar tud lenni, ha nincs meg azaz érzés, hogy valaki hiányzik. De lehet hogy csak én vagyok hülye, mondták már páran, hogy nem egyszerű a gondolkozásom ezzel kapcsolatban (se) :D

2011. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Első képen nem mondom, hogy csúnya vagy, de nem igazán tetszettél.. a másodikon olyan mintha nem is az első ember lenne:p nagyon jól nézel ki :o

mint a 2010es x faktorból a Nicolas:p

szerintem még ha ledobsz pár kilót full jó pasi leszel ;)

2011. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!