Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van egy srác aki tetszik, és úgy bámuljátok, hogy észre sem veszitek hogy mennyire nézitek, mi jár a fejetekben? Úgy nagyjából.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 19:39
 1/6 hell_cat válasza:
Ez ritkán fordul elő, de ilyenkor általában vagy az jár a fejemben hogy szép-szép, jól néz ki meg minden de van benne 3 kiló szar, emésztőnedvek, meg egyéb trutyi.
2011. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hell_cat válasza:
51%
vagy egy fejsze.
2011. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen edesen mosolyog. Imadom a szemet. Vajon eszrevette, hogy nezem? Remelem eszrevette, hogy nezem. De mit gondolhat? Olyan jo lenne, ha tetszenek neki. Oh istenem visszanezett. tenyleg ramnezett, vagy a mogottem allo csajra? de miert nem mosolygott? Lehet, hogy idegesiti, hogy nezem? Aaa nem is nezek ra tobbet. De megis. Most o nezett engem. Annyira bejon, biztosan klassz pasi, remelem megszolit. Lehet, hogy kozelebb kellene mennem. De nem merek. Tok ego. Mi van, ha azt hiszi, hogy nyomulok? Lehet nekem kellene valamit mondani, de a szia az olyan idetlenul hangzik. Miert vagyok ilyen nyuszi, csak egy szia lenne. AAAA elment. :(


Kb ennyi, legalabbis tegnap valami ilyesmi jatszodott le a fejemben.

2011. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Elmo09 válasza:
Elképzelem hogy mi lenne ha felszedném vagy ha összejönnék vele.:D és az is elgondolkoztat hogy mit csinálnék ha felvenné velem a kapcsolatot.
2011. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam sok mindenre gondolni, pl csak ezekre:

"De cuki feje van. Vajon észrevette hogy állandóan nézem?. Ááá, rám nézett. Vagy nem is engem néz?. Most meg hová megy? Hé, gyere vissza!! Eltűnt. Vajon mikor fog majd megszólítani?.."

Kb ezek szoktak a fejemben járni, de van, hogy csak nézem azt a cuki fejét, és közben nem is gondolok semmire, csak arra hogy milyen cuki. :P

2011. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az hogy kegyetlenül megdugnám
2014. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!