Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több mint egy éve együtt vagyok a barátommal de nemrég megcsaltam. De már nagyon megbántam és bűntudatom van. Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
arra hogy miért csalsz meg vkit nincs helyes indok :/ akár hülye voltál akár nem, muszáj neki elmondanod aztán viseled a következményeket. lehet hogy kapsz egy második esélyt, lehet hogy nem, viszont ha nem mondod el, az sztem elég cikis...
2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy csak csók történt és semmi más
2011. nov. 27. 21:04
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
r*banc vagy, ki fog dobni amit meg is érdemelsz, miért nem mész k*rválkodni?
2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok kíváncsi ilyen válaszokra hogy ribanc vagyok... szerintem mindenki hibázott már az életben,és mindenkinek vannak hibái..
2011. nov. 27. 21:27
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Egy csókot még meg lehet bocsátani, bár sokáig fog tartani, mire visszaszerzed a bizalmát.


Mondd el neki, hogy bánod, mondd el neki, hogy miért volt, mondd el neki, hogy szeretnéd folytatni és soha nem fog megtörténni újra, mondd el neki, hogy ne akkor döntsön a továbbiakról, hanem gondolkozzon el. Ezután hagyd, hogy leülepedjen benne a cucc.


Férfi függő, de fogjuk rá, hogy megbocsát, akkor a mostani érzés miatt a büdös életben nem fogod megcsalni még egyszer, max, ha már tényleg nem jelent neked semmit.


Ha nem bocsát meg, sok sikert a következővel.

2011. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
na persze ha a abrátod csókolt volna meg mást más lenne a helyzet, akkor jönne a hiszti, hogy midnen férfi egyforma és dobnád...
2011. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy dobnám,mivel nagyon szeretem.. de biztosan nehéz lenne megbíznom benne
2011. nov. 27. 21:47
 18/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát, egy csók még annyira nem para, de a bizalomnak ezek után már lőttek, vagy legalábbis nagyon nehéz lesz újjáépíteni.

Mindenesetre, ha nőtt gerinc a hátadba, és nem vagy egy aljadék, sunyi kis féreg, akkor odaállsz elé, és megmondod neki.

És nem bírom megállni, hogy ne tegyek egy-két megjegyzést:

- Ha egy félreértés után számodra ez volt a megfelelő reakció, hogy mással smárolsz, akkor szimplán nincs agyad.

- Még ezután is, hogy ezt tetted, magadra gondolsz csak, nem arra, hogy vele szemben mi lenne a tisztességesebb. Ez megint csak nem túl jó pont.

2011. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Nem biztos hogy dobnám,mivel nagyon szeretem.. de biztosan nehéz lenne megbíznom benne"


De azért te elvárnád, hogy ő feltétel nélkül bízzon benned.

2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!