Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három évig együtt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három évig együtt voltam barátommakl, majd szétmentünk fél évre, most megint együtt vagyunk, de?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha ebben a fél évben lefeküdtem volna valakivel akkor lehet nem jött volna össze velem megint. Vele vesztettem el, azt mondta, jó érzés neki, hogy csak vele voltam, nem érezte volna jól magát ha abban a fél évben lefeküdtem volna mással is.

Pasik ti értitek ezt?


2011. nov. 28. 12:16
 1/6 DiMalto ***** válasza:
Ez csak a férfi ego,szerintem csupán csak attól parázik h lenne összehasonlítási alapod(amiben ő maradna alul) ha mással is lefeküdtél volna.........(F)
2011. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm.. lehet, hogy igazad van :O ez durva
2011. nov. 28. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha õ hagyott el, vagy megcsalt akkor nem érdemelte meg, hogy visszamentél hozzà.Ràadàsùl még kikötései is vannak.
2011. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én elégeltem meg egy két dolgot és ezért szakítottunk akkor. Most rendeződtek a konfliktusok. Olyan érzésem volt mikor mondta mintha birtokolni akarna.
2011. nov. 28. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő biztos lefeküdt mással a félévben!
2011. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
állítása szerint nem
2011. nov. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!