Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan lányt, aki nem jár bulizni, vagy csak nagyon ritkán, és nem issz le magát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 16:59
1 2
 1/12 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Apácazárdában/temetőben.
2011. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Mennyországban, de sajnos, hogy oda juss meg kell halnod. Viszont még akkor is csak 50%-os esélyed lesz rá, van pokol is. :S
2011. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok,én pl teljesen, de már nem is nagyon van kedvem , havi 1szer eljárok, néha még az is kimarad, és kb én vagyok ki figyel az elázott bnőimre , vagy barátokra...

Egyáltalán nem is iszok, régen kiéltem magam , ennyi kezdek az itthon ülős jó kislány lenni... :D:D

19L

2011. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jelen! :D (Nem vagyok apáca, bár katolikus suliba jártam :))
2011. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Háááát,háááááááááááttt....a gépek mögött például,vagy ha valaki ilyen jókislány annak megvan sokszor az előzménye,h miért is lett az!Vannk otthonülösek is okés aláírom...de mivel fiatalok vagyunk,ezért biztos hogy kell a buli,már csak kikapcsolódni is a mindennapok robotolásából :):)
2011. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nem vagyok otthon ülős, de nekem buli sem kell a kikapcsolódáshoz. Van egy hobbim és amikor csak tehetem azt csinálom, vagy feltalálom magam. :)
2011. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is ilyen lányt keresek, egyelőre eredménytelenül...



21/F

2011. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is otthon ülős vagyok. Nincs is időm elmenni, ha lenne, akkor inkább elmennék bnőmhez filmet nézni. :)
2011. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En sem vagyok az a diszkoba jaros, igyuk magunkat hullareszegre csaj, megsem ulok nap hosszat a szamitogep elott es meg csak nem is vagyok apaca!

Nem azt mondom,h nem jarok el szorakozni es nem esik jol neha egy pohar (minoseges) ital, de vannak sokkal fontosabb,ertelmesebb es izgalmasabb dolgok is az eletben, amikhez nem kell alkohol.

Es igenis leteznek ilyen csajok, csak meg kell oket keresni!


21/L

2011. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem iszom alkoholt és kb havonta egyszer-kétszer járok bulizni.. Mégsem vagyok apáca,csak rájöttem, hogy mennyire jó dolog mikor szombaton és vasárnap is hasznosan tudom eltölteni az időmet és nem másnaposan vagy alvással.. Ezen kívül a részeg nő (női szemmel is) gusztustalan látvány, amit én nem szertenék, hogy az legyek, ezen kívül pedig szeretem, ha minden mondatomat 100%-ig tudom kontrollálni, amit az alkohol megnehezít. Én jól el vagyok így.. L/21
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!