Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változnak meg az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg az érzéseim gyakran és ilyen erősen a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, a barátnőm 16, egy éve vagyunk együtt. Jól kijövünk egymással és minden rendben van közöttünk minden téren. Kedves, okos és szép lány, nagyon sokszkor úgy érzem, hogy bármennyi időt el tudnék vele tölteni, és teljesen hozzám való. De sajnos nagyon sokszor hazudom neki azt, hogy valami programom van, vagy dolgozom vagy ilyesmi, hogy ne találkozzunk, mert sokszor úgy érzem, hogy képtelen vagyok vele egy órát is eltölteni. Ezzel szemben amikor szórakozni megy a barátaival, mindig nagyon aggódom érte, és alig várom, hogy reggel hívjon. Megint máskor meg minden mondata és minden tette nagyon tud bosszantani.

Más is érzett már ilyet? Remélem érthetően fogalmaztam, köszönöm ha elolvasod és válaszolsz.


2011. ápr. 29. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit bizonytalan vagy, ami az érzéseidet illeti. Talán nem vagy úgy igazán szerelmes. De ezzel nem is vagy elkésve.
2011. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt csak te tudhatod egyedül, hogy miért van ez... egyszer hazudsz neki (ami már régen rossz) , másszor meg jól elvagy vele...nemjó a kettősség egy kapcsolatban. Ülj le, és alaposan gondold át a kapcsolatotokat.
2011. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszokat.

Sokat gondolkoztam már ezen, nagyon sajnálom őt, hogy hazudok neki, de mégsem mondhatom azt, hogy semmi kedvem találkozni veled, mert ezt azt hiszem nem jönne ki túl jól. Csak az a baj hogy semmi negatívumot nem tudok felhozni vele kapcsolatban, ahogy írtam, nagyon okos és aranyos lány, talán én vagyok inkább magamnak való.

2011. ápr. 29. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy valaki okos és szép, ez még nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy. Olyan is előfordulhat, hogy olyan lányba leszel szerelmes, aki nem olyan szép és egy kicsit butuska, de valami plusz ott lesz benne, amitől imádni fogod.
2011. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 kicsit unod de azért szereted.Próbáld meg magadban elrendezni hogy ez elen mit tudsz tenni vagy egyáltalán érdemes e még tenni valamit vagy inkább hagyod.
2011. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17/F. Ha egy éve jársz egy lánnyal, aki egy közös év után is ilyen ambivalens érzéseket vált ki belőled, az semmi jót nem jelent. Tényleg gondold át az egész kapcsolatot.


A másik, hogy ez egy alja dolog, hogy hazudsz. Ha én rájönnék, vagy elmondanád egyszer, páros lábbal rúgnálak ki érte. Nagyon megalázó ez a lányra nézve. Neki is jobb lenne egy olyan fiú, aki tényleg szívesen van vele, és nem hazudik, hogy ne kelljen találkozni. De neked is jobb lenne egy olyan lány, akinek nem "kell" hazudoznod.


Jobb volna szakítani, mert ez az egész nem normális.

2011. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem vagyok belé szerelmes, de az eddigi barátnőim közül őt szerettem a legjobban, és jelenleg senki mással nem lennék szívesebben.
2011. ápr. 29. 22:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nagy szemétség, hogy hazudok neki, nyilván én sem lennék boldog, ha velem csinálná ezt valaki, de csak azért csinálom, mert nem akarom megbántani.
2011. ápr. 29. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhàny napig ne talàlkozzàl vele és jól gondold àt, hogy mi a hiba nàlad.
2011. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezzel már próbálkoztam, pár napig nem találkoztunk, és arra jutottam, hogy az a legtisztességesebb, ha szakítok vele és nem hülyítem. De aztán beszéltünk telefonon, és rögtön meggondoltam magam.
2011. ápr. 29. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!