Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3.5 éve járunk a barátnőmmel.M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.5 éve járunk a barátnőmmel.Mitől ilyen ő? Más is él ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3.5 éve járunk a barátnőmmel.Sokat veszekszünk,ezért rendszeresek a szakítások.Ezeket mindig ő kezdeményezi.De pár hét eltelik és ismét közeledni kezd.Ő 22é.én 27.

Másoknál is van ilyen állapot vagy csak ez nálunk gyakori.Nem értem az egészet mert ha aztmondja nemszeret hónap elején és felejtsem el,akkor hónap végén miért keres?


2009. jan. 28. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak játszik veled, vagy már nem szeret eléggé! Ez úgy néz ki, mintha más pasik miatt szakítana veled és ha azokkal nem sikerül hát visszamegy hozzád. Ennek a kapcsolatnak szerintem nagy jövője nincs, bocsi!
2009. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
legy erös ha legközelebb tävozik is vissza akarja sirni magat,mondj nemet,tudom nehez ha szereted de megeri.akkor lätod ccsak valojäban hogy milyen is ö.ket het.sok idö,de csodäkra kepes.en megcsinältam,utäna nem akart elmenni.persze minderröl ne tudjon,csak mondj nemet.es az idö majd megold mindent
2009. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Lehet ő sem tudja mit akar:S

Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt de mi is sokat veszekedünk! :S

2009. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
lehet hogy honap vegere elfogy a mäsik penze
2009. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs másik pasi a dologban.Ezt mondja is.Elhíszem neki,mert ha lenne másik azt azért megérezném...
2009. jan. 28. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem normális, nincs jövője. Én éltem így, de csak pár hónapig tartott, és vagy 6x szakítottunk. Egy ismerősömék évekig jártak és 2-3 havonta szakítottak, mondanom se kell, már ők is rájöttek, h jobb lesz nekik külön.
2009. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi is így élünk 2 éve, most tartunk a szakításnál. Nem illünk össze.
2009. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

7 év alatt 3szor szakítottam a pasimmal. a 3. sikerült véglegesre... 2 év után volt egy holtpont és 5 év után...

de ez a havonta... nemtom... nekem sem tetszik....

szerintem is légy erős.

2009. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi 4 éve csináljuk a huzavonát,eléggé lelki terrorban tart.Én a lány(22), ő a fiú(28).Évente szakítunk, mostmár szinte 2 havonta.És nálunk én nem birom már vele!!!Benned pici hiba sincs?Biztos hogy csak ú tehet mindenről?
2009. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Hm...Mi másfél éve vagyunk együtt a párommal, néha mikor veszekedünk(régebb gyakrabban) egyből mondtam h kész vége. Persze csak első dühömben, ettől szeretem őt, és megpusztulnék nélküle...nem játszom vele, szeretem...egyszerűen még "fel kell nőni a feladathoz"
2009. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!