Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti meddig bírtok várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti meddig bírtok várni?

Figyelt kérdés
hogyha ti 17-18 évesek vagytok a barátnőtök meg 14. a barátnőtök még nem akar szexelni. ti meddig bírtok rá várni? kort is írjatok :)
2011. dec. 2. 07:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 het
2011. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Már megbocsáss, de megvan a véleményem a "barátodról". Én 18 éves korombna atom biztos, hogy nem jártam voltam 14 éves lánnyal és nemhogy még sexet is követeljek tőle. Te meg 14 évesen nem biztos, hogy 18 éves fiúkkal kellene járnod. Elárulok valamit ebben a korban egy 17-18 éves fiú szinte semmivel sem tapasztaltabb mint egy 14-15 éves. Lehet, hogy külsőre férfiasabb, de agyilag nem sok különbség van.
2011. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha elég ügyes a srác, a lány 1 óra petting után magától fogja követelni :P
2011. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem is férfiasabb hanem "érettebb". szóval amíg a velem egykorú fiúk divatb.zi f@szok addig ő meghalgat, beszélget velem és kedves csak szexelni akar én meg nem :S
2011. dec. 2. 08:05
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de te még gyerek vagy. Pontosan azért hallgat meg és kedves veled, hogy beporozhassa a kis bibédet aranyom. Nem tudom mióta jártok de akkor mond meg neki, hogy te nem állsz készen és nem is tudod, hogy mikor fogsz. Kíváncsi vagyok milyen gyorsan fogja leépíteni a kapcsolatotokat.
2011. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
már mondtam neki hogy még nemálok készen ő mg aztmondta hogy oké. és azért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam hogy kb. mennyi ideig bírja ki. amúgy 3 hónapja járunk
2011. dec. 2. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:
ha szeret bármeddig :)
2011. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de azért csak kívánja a szexet nem?
2011. dec. 2. 08:48
 9/20 anonim ***** válasza:
hát előbb mondtad hogy ő már szyvesen megdugna :) de most hogy visszakérdeztél, a szíved mélyén te is lefeküdnél vele, ne is tagadd :)
2011. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nemtagadom :$ de én még nem szeretnék mert ...
2011. dec. 2. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!