Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire természetes nektek a mensi-téma? És ha kell, leugratok tampont, betkót, gyógyszer venni barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2011. dec. 3. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Ez elég természetes dolog.
2011. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Természetes, de tampont azért vegyen előre, ha már látja, hogy fogy. Szóval én nem vennék tampont. Ha látom, hogy fogy a fogkrémem akkor nem fogok mást ugráltatni miatta.

23

2011. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Persze. Bár általában együtt vásárolunk, szóval nem nekem kell megvenni az ilyesmit, de ha úgy adódna, megtenném. Olyan is volt már, hogy a barátnőm az orrom előtt cserélt tampont, vagy a wc-n vette észre, hogy megjött neki és kiabált ki nekem, hogy vigyek be neki betétet (kicsi a wc, így nem tudja ott tárolni az ilyesmit).

Szerintem teljesen természetes, hogy segítek neki ilyenkor, inkább csak sajnálom, hogy havi egyszer ilyesmivel kell neki szenvednie.

22/F

2011. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem az én problémám, oldja meg egyedül. Ha meg emiatt ingerlékeny és leugat, amiről persze nem tehetek, hogy vérzik, akkor meg menjen az anyjába.
2011. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm ha egy lány tampont használ:@
2012. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy nő előre készül a havira,ha meg pl. a Párom elfelejti-kimarad a bev.listáról-,akkor persze hogy elszaladok megvenni! Nekem csak azt kell megmondania,mit és milyet kér! /lásd pl.: éjszakai betét négy,vagy hat "csepp" a csomagoláson satö.. satö.../
2012. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt az előbb: Ffi/37
2012. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!