Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság tényleg olyan könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg olyan könnyen kaphatóak a lányok?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja, mindenhol ezt hallom, hogy milyen könnyen kaphatóak, pl. elmennek discoba és mindenhol részeg lányok, olyan ruhában amiben látszik mindenük, rámásznak a pasikra, stb. ilyeneket hallok barátaimtól is, az internet is tele van, ismerősök is mondják.

Én nem járok discoba, soha nem is voltam, nem tudom, hogy működik ez, hamarosan el akarok látogatni, ugyan is szeretem az ilyen lányokat akik könnyen kaphatóak és nem az van, hogy hónapokig hülyítenek aztán lekoptatnak ha jön egy nálam jobb.

Én úgy tapasztaltam, hogy inkább túl nehezen kaphatóak a lányok, akár hogy teper az ember még egy csókot is nehezen akarnak adni.

Tényleg így van a discokban?És máshol?


2011. dec. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én legalábbis nem vagyok könnyen kapható! Azok csak ku.vák..

ha kellek egy pasinak olyannyira akkor az hódítson meg:P

2011. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

20:10 persze téged is megértelek, de én nem szeretem az ilyen nehezen kapható lányokat, hiszen mást könnyebben megkapok és sokszor még szebb is:)

Nem válaszoltál a kérdésre, csak részben, mit gondolsz a többi lányról milyen gyakoriak könnyen kaphatóak?

2011. dec. 3. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
A legtöbbjük igen, de persze azért szép számmal akadnak kivételek is szerencsére.
2011. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is szép vagyok :D .. najóó nem leszek egoista..:D amúgy sok olyan lány van aki könnyen adja magát.. de ők hosszptávra nemjók!
2011. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akik meg nem ilyenek őket meg nem lehet meghódítani mert annyira nem adják magukat, legalább is én nem tudom.
2011. dec. 3. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Hol vannak ezek a könnyen kapható lányok?

Áruljátok el és rohanok is.

2011. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igazad van. Nem kell a normálisakért hajtani. Hányszor megjártam már így. Most is pl hónapok óta hajtok, azt kiderül h lehet van más is :S :D Ezekről az egyéjszakás lányoktól legalább tudod mire számíthatsz.
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez sem ígyvan szerintem kérdező, mert, amikor énösszejöttem a barátommal, akkor annyi volt a dolga, hogyelhívjon randizni és a randi vége csók volt, azóta együtt vagyunk, szóval nem kellett nagy hódítás. Van ám köztes állapot is.
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én az vagyok :) (első válaszoló)
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki könnyen kapható. Többsége igen, de nem mindenki.
2011. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!