Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki reggelente azzal a busszal jár iskolába, mint én és nagyon tetszik. Az egyik barátnőmnek évfolyam társa is. Egyik reggel amikor felszálltam a buszra nézett, és mosolygott is rám, de ennyi. Mégsem mehetek oda hozzá csak úgy.. mit ajánlanátok?:)
2011. dec. 4. 12:34
 1/3 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem ez egyzserű eset. Szia szabad ez a hely? Sokszor látlak ezen a járaton.....hová jársz suliba...a barátnőm az évfolyamtársad tuttad?.... azután majd meglátod milyen irányben folyik tovább a beszélgetés.
2011. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában ülnek mellette, nem olyan egyszerű ez. :)
2011. dec. 4. 12:47
 3/3 valaki a tömegből ***** válasza:
Még egyszer sem volt olyan hogy egyedül ült? Na ne már. Mind egy, akkor ha mögötte vagy előtte van hely akkor ülj oda és amikor leszálsz, dobd az őlébe a telefonszámod. Lehet hogy ez kicsit nyomulósnak tűnik, de a pasik (én is) nem igazán értik azokat a jeleket amiket a lányok nyilvánvalónak tartanak. Szerintem ha folyton csak nézegeted meg szemezel vele abból nem lessz semmi, vagy nagyon sokáig fog tartani
2011. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!