Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek/ Önök szerint, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek/ Önök szerint, ha egy férfi-nő egymással baráti kapcsolatot ápol, abból a barátságból könnyen lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Mire gondolok? Már is kifejtem részletesen:


Arra gondolok, hogy ha adott egy férfi és egy nő. Sokat beszélgetnek, segítenek egymásnak ebben- abbann, kedvelik egymást, akkor ez hogyan fordulhat át, már ha átfordulhat szerelemmé?


Ha valaki a abarátom, azt kedvelem, egy hullámhoszon vagyunk, de mi kell ettől több ahhoz, hogy megszeressen vagy én őt?


2011. dec. 5. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Végre vki! Azt hittem, csak én vagyok ilyen... (most a szerencsétlen szót akartam, de te még nem biztos, h az vagy.)

Velem is ez van. Beleestem, benne vagyok. Ő keresett mindig. Nagyon jól elvoltunk, barátságnak indult. Aztán rájöttem, hogy ez nálam több.Hezitáltam, h elmondjam-e. Megtettem. Meglepődött. Én mondtam, hogy akkor ne beszéljünk többet, mert ez így nekem elég vacak. (Mivel megerősítést nem kaptam, tudtam, h részéről többről nem lehet szó.) Nem hagyott, keresett továbbra is ugyanúgy. Kínlódtam, hogy mit csináljak. Most úgy döntöttem, nem beszélek vele, hogy el tudjon múlni. Nagyon nehéz. :((( Viszont ha beszélek, az önbecsülésem van romokban, hogy nem kellettem neki.


Én mindebből azt szűrtem le, hogy a férfi részéről kell a fizikai vonzalom, h tetszen a másik, akkor lehet belőle szerelem. Nekem nem kellett, a belsejét szerettem meg.

Remélem, te jobban jársz nálam!

2011. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Érdekes történet. Rég volt, azóta fejlődött valamit a kapcsolat?


Én megpróbáltam elszakadni, de keresett. Addig viszont eltelt 2 hét és őrülten hiányzot, nem akarom elveszíteni. :(

2011. dec. 9. 18:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a szitu.

Augusztus óta, mikor elmondtam neki a dolgot, azóta próbálom megszakítani vele a kapcsolatot, de nem hagyta, meg én sem tudtam. A legtöbb idő, mikor nem beszéltünk kb. 5 nap volt, és nekem is marhára hiányzott.

Ha arra gondolok, hogy nem beszélek mostanában vele... :(((

És tudom, hogy neki is nagyon fogok hiányozni, mint ő nekem.

Tegnap töröltem mindenhonnan, merthogy jobbára itt értekeztünk, mert messze lakunk egymástól. Szóval elég friss.

2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sex
2012. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!