Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-nő barátságból kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátságból kialakul (hat) szerelem?

Figyelt kérdés
vagy a nő,ha már barátságba kezdett egy férfival,onnantól esélytelen,hogy belé szeressen?
2011. márc. 2. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kialakulhat bármikor.
2011. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez személyes tapasztalat?
2011. márc. 2. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én a saját tapasztalatomat mondom el.

Még óvodás koromban ismertem meg egy fiút, akivel rögtön barátságot kötöttünk. Nála jobb barátot nem is kívánhatnék magamnak. Azóta rengeteg idő eltelt, és még mindig barátok vagyunk. Volt egy időszak, mikor bele voltam zúgva, de ez csak amolyan kamasszerelem volt, kb 2 hétig tartott. DE nem tudnék vele elképzelni a barátságon kívül mást.

2011. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
féltenéd a jó barátságotokat,vagy alapból a barátság miatt nem tudsz rá úgy nézni?
2011. márc. 2. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:
persze hogy kialakulhat. főleg ha még nem olyan nagyon régi barátság.
2011. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 év réginek számít?
2011. márc. 2. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:

persze, kialakulhat. ;)

a szüleim egy osztályba jártak 3 evig joban voltak aztan 18 evesen talalkoztak, mindkettojuknak volt kapcsolata és a legjobb barátok voltak 6 evig. utana jott a szerelem, osszehazasidtak, lett 4 gyerekuk es boldogok

2011. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! érdekes,hogy 6 év után jöttek össze és addig miért nem.. ha van még valakinek tapasztalata,véleménye,kérem írja meg!
2011. márc. 2. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát hogyne lehetne, én is így voltam a párommal. Aki most már a férjem, jan 7.- óta.:)

Barátok voltunk, tényleg barátok, aztán.....:)

2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, nekem 4 évig nagyon jó barátom volt a lány, most már vele vagyok, sztem így hozta, egy idő után annyi mindent tudsz a másikról.....sztem az ilyen kapcsolatnak több alapja van, mint amikor teljesen újonnan ismersz meg valakit aztán egyből már jártok is....nekem volt időm kiismerni milyen más kapcsolatokban, kívülről láttam hogy megcsalós fajta e vagy sem, szóval olyan arcát ismertem meg, amelyiket sosem mutatta volna ha az elejétől fogva "úgy" tekintünk egymásra
2011. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!