Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok pénzem lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok pénzem lesz, akkor nő is akad?

Figyelt kérdés

Mert jelenleg elég gyér a rendelkezésemre álló választék, pedig nem vagyok büdös, ápolatlan, stb...


Szerencsére azonban elég jók a kilátásaim a jövőre nézve, mármint pénzügyi tekintetben. Szerintetek koncentráljak most még többet a pénzszerzésre, egyelőre hagyjam a lányokat, mert úgyis reménytelen, és majd ha lesz pénzem, akkor lássak neki a dolognak?


2011. dec. 5. 18:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja,és fiú létemre feminista vagyok!
2011. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha a nőknek a "lélek" a fontos, mint ahogyan itt állítod, hogy létezhet az hogy csúnya szegény pasikkal nem szoktak járni csajok? Na, nagyokos, erre mi a magyarázat?
2011. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Lelkek Erdésze:

1) Hogyan kényszerítesz a pénzeddel?

2) Nem vagy normális (:

2011. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igenis, sok csúnya hapsinak van szép barátnője, mert a nőket leginkább humorral, kedvességgel és intelligenciával lehet elbűvölni!
2011. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát, például egy prostituáltat, akinek nincs más választása mint hogy kiszolgáljon engem, mivel nincs más megélhetése. A prostituáltnak azt kell tennie amit én parancsolok, feltételek nélkül. De akár feleségre is gondolhatsz (remélhetőleg találok egyet majd később), aki függ anyagilag férjétől.
2011. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A 2-es állítás eldöntését én a közvéleményre hagyom.
2011. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az intelligencia megvan, a jó humor - hát, ez relatív; valakinek tetszik, valakinek nem. Sajnos a tényleg szép lányoknak több kell.
2011. dec. 5. 18:37
 18/25 anonim ***** válasza:

"1) Hogyan kényszerítesz a pénzeddel?"


Talán munkát adok neked. És a pénzemmel kényszerítelek, hogy elvégezd, különben nem dolgoznál.

2011. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Olyan munkát akarok, amit szeretek végezni, és ezért teszek is. Te magad nem tudsz kényszeríteni, mert ha nem tetszik, amit kínálsz, keresek mást. A munka lényegében nem klasszikus kényszer, így működik a világ, valamit valamiért, de nem kötelező utálni a munkánk.
2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
JA
2011. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!