Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok pénzem lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok pénzem lesz, akkor nő is akad?

Figyelt kérdés

Mert jelenleg elég gyér a rendelkezésemre álló választék, pedig nem vagyok büdös, ápolatlan, stb...


Szerencsére azonban elég jók a kilátásaim a jövőre nézve, mármint pénzügyi tekintetben. Szerintetek koncentráljak most még többet a pénzszerzésre, egyelőre hagyjam a lányokat, mert úgyis reménytelen, és majd ha lesz pénzem, akkor lássak neki a dolognak?


2011. dec. 5. 18:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lényegtelen az alany, de ha valaki szereti a munkáját, majd valami folytán becsődöl vagy a munkahelye, vagy az illető élete, akkor szerinted ha nincs más pénzkereseti lehetőség, akkor nem fog szart lapátolni? Ha nincs más pénzkereseti lehetőség, akkor bizony szart fog lapátolni.


Persze vannak szerencsések, akik úgy válogathatnak állások között, hogy mi tetszik és mi nem, de a kérdés alapvetően az volt, hogy hogyan lehet valakit pénzzel olyasmire kényszeríteni, amit nem akar megcsinálni. Hát így.

2011. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Balázsss válasza:

A válasz egyértelműen IGEN. DE!!!

Saját tapasztalat: Én középiskolába sokat jártam bulizni heti 4-5alkalom és mivel nem vagyok valami szépség ezért nem nagyon foglalkoztak velem ránézésre, de mikor megtudták mivel foglalkoznak a szüleim egyből a tökömet markolászták. Egyetemen már nem járok ilyen helyekre mert olyan barátnőt szeretnék aki nem anyagias és nem a pénzemért szeret.

Nem szeretném megsérteni a nőket és általánosítani se de nagyon sok lánynak fontos az anyagi biztonság. Sokkal kellemesebb és élvezhetőbb egy olyan párkapcsolat ahol nem azon kell veszekedni hogy megint miből fogjuk kifizetni a villanyszámlát és jut pénz arra hogy évente 4-5 alkalommal elutaznak külföldre vagy hazai szállodákba. Én nem sajnálnám a pénz a barátnőmtől de ne azért szeressen, mert akármikor összedőlhet a kártyavár és hát igen olyat szeretnék aki jóban-rosszban mellettem van.

2011. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Két dolog számít Náluk. A pénz és a külső.. A kettőt egymás előnyére kompenzálhatod. 1.Ha ronda vagy és van sok sok pénzed a legszebb és legokosabb nőt is megszerezheted. 2. Ha jó külsőd van de csóró vagy, akkor már kicsit nehezebb a helyzet de mégis könnyebb, mintha a 3. ronda, alacsony (176 cm alatt), és Csóró csoportba tartoznál.


Ha a 3. kategóriába tartozol szinte esélyed sincs a pénzéhes,magasság-fasiszta magyar nőknél. Azért írom így, mert szerencsére dolgoztam külföldön (Skandináv földön :))és ott nincs ilyen mértékű pénzéhség ,mint itt Magyarországon.


Szóval koncentrálj csak a pénz szerzésre :D.. Üdv

2011. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg ezzel a kib@szott magassággal vannak megverve a nők. 180 centis vagyok, de tele vagyok két méter magasa haverokkal, akik rendre becsajoznak, én meg mindig hoppon maradok.
2011. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát persze! A pénzéhes r*bancokból nem lesz hiány.A többi normális lány meg ugyanúgy fog hozzád állni mint eddig.
2011. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!