Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az anál szex lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az anál szex lányok?

Figyelt kérdés
A barátom ráakar venni de szerintem eléggé undi. meg hát bazz. ott a kaki jön ki nem hiszem h oda bekéne raknia..
2011. dec. 7. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
" Ami kimeneti nyílás, az maradjon kimeneti "
2011. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
szerintem se kéne.
2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

én pasi vagyok de undorítónak tartom...

mostanság a pasik 90%-a azt akarja ..

kérdező! esetleg,ha normális szexet akarsz akkor írj privátra..

2011. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Ne is engedd meg :)))

Én is undinak tartom..

20 F

2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Csak egy jó tisztítás kell
2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
az análszex az első lépés a homoszexualitás felé...
2011. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon szeretem, bár persze csínján. De annyira különleges érzés, és annyira jó és más, hogy nem adnám fel a dolgot semmiért.

Az a véleményem, hogy ha nem szeretnéd, ne tedd, abból csak rossz sül ki. De amint érzel rá egy kis ingerenciát, próbáld ki. Annyi a lényeg, hogy előtte nem sokkal menj el WC-re, nehogy legyen benned valami. Aztán zuhanyozz le. Nagyon hülye érzés az elején, mintha újra wécézned kéne, de ettől ne ijedj meg. Ha voltál wc-n, akkor nem fog kijönni semmi, hiába érzed azt. Nagyon óvatosan, főleg az első behatolásnál. Én szeretem, ha előtte simogat ott, és már elől akár be is hatolt, legalább ujjal.

Sok sikert, ha kipróbálod!

2011. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Napkiraly ***** válasza:
27%
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2011. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 macintosh ***** válasza:
40%
Nagyon fáj, ne próbáld ki!
2011. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
most nem tudom mit tegyek mert ugye valaki azt mondja ne vki meg azt h igen.. nem akarom de kíváncsi vagyok.. meg hát az is visszatart h barátomnak 18.5 cm és elég vastag :/ nem hiszem h lesz belőle vmi.
2011. dec. 9. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!