Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az anál szex lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az anál szex lányok?

Figyelt kérdés
A barátom ráakar venni de szerintem eléggé undi. meg hát bazz. ott a kaki jön ki nem hiszem h oda bekéne raknia..
2011. dec. 7. 19:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Én csak annyit tudok mondani, semmit sem szabad kihagyni az életedből. Ha mégis fájna, gyorsan abbahagyjátok és kész. Én a helyedben kipróbálnám, nem kell végigcsinálni!
2011. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Napkiraly ***** válasza:
87%
Ha félsz tőle ne csináld. Ha vágysz rá csináld! Fájni fog, de ez vele jár. Ha jól csináljátok kicsit fog fájni. Nekem is akkora, a bnőm mégse panaszkodik.
2011. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem igaz, hogy mindenképpen fájni fog! Nekem egyáltalán nem fáj közben, maximum utána meg másnap egy kicsit.
2011. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 macintosh ***** válasza:
77%
Az a lényeg, ha közben vagy utána kellemetlen vagy fáj, a fiú kedvéért nem szabad hagyni hogy csinálja.
2011. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Sokan undorítónak tartják, én azonban élvezem, és lehet ez a szerencsém. Tudom ajánlani azoknak, akik nem próbálták, vagy próbálták de sikertelenül jártak, a testápolót. Erotikus szerintem ha alány a kezébe testápolót tesz és szépen bekeni vele a fiú péniszét, a párom férfi, és Ő élvezi nagyon azt, és úgy az anális szex, nagyon jól tud esni, orgazmusom már volt úgy, és kifejezetten ajánlani tudom. :)


Kortabu / L

2011. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
67%
A férjem 13 év együttlét után,nem hagy békén a témával,de én is nagyon undorodom tőle,és szerintem akár milyen alaposan fürdök akkor is rémesen higiéniátlan! és különben is,ha engedek mi lesz a következő kérése,vegyünk be egy harmadikat???????????
2013. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Első alkalommal mikor csináltuk a barátnőmmel, hátsó bejáratot jó alaposan beöntéssel kitakarítottuk, enyémet is mert azt mondta hogy csak akkor próbálhatom ki ha ő is felnyúl nekem, mondom jól van :) mind a 2en élveztük.
2013. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
ha nem egy vadállat közeledik, akkor jó is tud az lenni. kellemes, sok idegvégződés van ott a vészkijáratnál.
2013. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Chezare75 válasza:
23%
NA NE BASSZ...
2016. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Klauccka válasza:
Szia 😊 én szeretem de igazából nem mindig 😁 nálam a higenia az első szempont es persze óvszerrel és síkosítóval 😉 ugy a legegyszerűbb ha oldalt fekvesben amikor te kifujod a levegőt akkor párod lassan hatol beléd és ha úgy érzed akkor mondod neki hogy lassitson vagy a kezeddel iranyitod mennyire gyorsan csinalja 😊
2017. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!