Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és nem szeretnék barátnőt nem csak most, de a jövőben sem. Szexuálisan a lányokhoz vonzódom, de a jövőmet egyedül képzelem el. Emiatt engem hülyének nézhetnek, vagy ilyesmi? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 00:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
00:35 Nem ez a helyzet, bár egyáltalán nem vagyok szép, nincs Justin Bieber féle kislány arcom (mert sok csajnak ez jön be) meg úgy összvissz nem vagyok helyes egyáltalán de dagadt sem meg ilyenek, voltak már lányok akik próbálkoztak nálam, talán 4-5 ilyen volt, de soha nem éreztem úgy hogy össze kellene jönnöm vele, mindig úgy éreztem hogy szingliként jobb lenne... (de amúgy sem jöttek be. :) )
2011. dec. 8. 01:04
 12/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ki lennél tagadva, de szerintem itt nem ez a lényeg, hanem hogy valóban azt akarod-e, hogy ne legyen barátnőd. Vagy ez egy reakció arra, hogy nem megy könnyen az ismerkedés, és akkor "ellentétébe fordítod" (Freud), és úgy magyarázod meg magadnak, hogy hát te voltaképp nem is akarod.


Ha őszintén végiggondolva azt mondod, hogy tényleg nem kell barátnő, amíg azt a valakit meg nem ismered, aki olyan lesz, hogy tényleg jó lesz, akkor szard le, hogy ki mit mond, járd a saját utadat. Ismertem egy ilyen srácot, mondjuk szerintem nagyon rosszat tett magával, most 35 éves és még mindig nem volt barátnője, mert még mindig vár az igazira vagy mire. Bele is dilizett kissé.


Viszont ha úgy találod, hogy ez egy afféle dacreakció a részedről, és valójában, szinte magadnak se bevallva, azért mégiscsak jó lenne egy csaj, akkor felejtsd el ezt a félrehúzódós, sértett hercegnő magatartást, és tanulj meg ismerkedni, gyakorold, és előbb-utóbb össze fog jönni. Minél többször próbálod, annál előbb.

2011. dec. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg valóban úgy érzem hogy nem akarok barátnőt, bár nem tudom lehet hogy ez idővel majd változni fog.
2011. dec. 8. 01:16
 14/21 anonim válasza:
szűz vagy???:DDDDDDDD
2011. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy ilyen vagy, nem kell ezen problémázni, se mások véleményén.

Ha ilyen maradsz, ilyen maradsz, ha meg nem, nem.

2011. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
majd pár év múlva, ha érettebb leszel, máshogy fogod látni a dolgokat.
2011. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyedül nem jó! Én is szeretek néha egyedül lenni, de a magány az gyilkos tud lenni! Majd benő a fejed lágya!
2011. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
10:13... igen az... kicsit sem volt hülye kérdés. :)
2011. dec. 8. 21:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Justin Bieber @.@
2011. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 gelazso ***** válasza:

nem is kaptál olyan kevés választ.


erre a kérdésedre pedig:

keress egy idösebb lányt vagy hölgyet

2012. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!