Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért szégyellnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért szégyellnem kellene magam?

Figyelt kérdés

Szeretem a jó szexet, de nem is az a baj, hanem az, hogy nem tudom komolyan venni a kisfarkú fiúkat.


Egyszer voltam egy olyan sráccal, akinek talán 10 centis lehetett, és viszolyogtam attól, hogy azzal hozzámérjen, vagy a számba kelljen venni.


Viszont az expasimnak 17 centis, szép nagy farka volt, duzzadó makkal. Nagyon szerettem a számba venni és szopogatni Egyszerűen imádtam.


Azóta is ismerkedem és szeretnék párt találni, de nem merem megkérdezni senkitől, hogy mekkora a farka. Legalább 16 centis farok kell, hogy elégedett legyek, de volt már 18 centis is, amit nem szerettem, mert nagyon vékony volt.


2011. dec. 8. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most legyek őszinte? Én is legszívesebben először megkérdezném,hogy a jelöltemnek mekkora van,ha komoly kapcsolatot akarok kezdeni vele,akkor azért,ha csak kalandozni akarok vele,akkor azért. Természetesen nem kérdezem meg és hálistennek eddig szerencsém volt. Egyszer volt csak,amikor egy olyan sráccal voltam együtt 1,5 évig,akinek kicsi volt és a nem kielégítő szex valamelyest rányomta a bélyegét a kapcsolatra. Meg amúgyis...rohadt kínos,amikor azt kérdezik,hogy "volt már dolgod ennél nagyobbal?". A mostani párom tökéletes:D

21L

2011. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Napkiraly ***** válasza:
18 van, de foglalt :) Amúgy nem kell szégyelned magad, ha kíváncsi vagy, tapizd le őket :D
2011. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó egy nagyon jó ötletet adott, köszönöm. :)

Még senki sem tiltakozott ez ellen :D

2011. dec. 9. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!