Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bourne kérdése:

Szerintetek mi a legjobb módja a bosszúnak 1 nővel szemben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

mit ártott a szerencsétlen?

a legjobb módszer h nem foglalkozol vele, így nem teszed magad szánalmassá ő meg majd bosszankodik h miért nem akarsz bosszút állni

2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha rosszat tett és azért jár neki a bosszú, akkor hagyd rá, mert ezzel csak Te is lealacsonyodsz az az ő szintjére. Majd megkapja mástól!
2011. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
az, ha nem állsz többet szóba vele. Ez jó lecke általában. Ennél jobban nem fáj semmi. /N/
2011. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Feküdj le a legjobb barátnőjével vagy testvérével! Na az elég durva bosszúállás
2011. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szebb nőre cseréled. ez bántani fogja a lelkét. De szerintem ne állj bosszút senkin, semmi miatt. Attól neked nem lesz jobb, csak rosszabb ember leszel tőle.
2011. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Mit tett?

Amúgy ha te haragszol rá, te vagy a sértett. Tehát hiába jössz össze jobb nővel, őt már ez nem érdekli, mert ha ilyen miatt mentetek szét, akkor ő már egy jobb pasival van..

Ha meg te is nő vagy és egy másik nő szedte el a pasidat, az nem az ő hibája. Mindenhez két ember kell, nameg az, hogy te is tartsd magad, nézz ki mindig olyan jól, mint a megismerkedésetek napján (sok nő elhízik, aztán meg csodálkozik ha lelép a pasi).

2011. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy mit csinált. Nem mindegy, hogy bemutatott Neked az utcán vagy az emberi mivoltodban alázott meg. Ha pl.: valakiről megtudnám, hogy megmérgezte a kutyám szembeköpném és feljelenteném az állatvédőknél.

Ha csak rondán beszélt velem vagy pletykált rólam soha az életbe szóba nem állnék vele!


Írd le mit csinált az illető pontosan, és adunk rá választ.

Amúgy bármilyen hülyén is hangzik én rábízom a dolgot Istenre! Mindenki megkapta a maga kis bűntetését eddig! (Én is megkapom, ha rossz vagyok).

23/N

2011. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Hasznosak.
2011. dec. 8. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:

az én párom vissza adta ugyanazt, amit tőlem kapott csak sokkal rosszindulatúbban és aljasabban.

viszont én semmit nem abból tettem, csak ő így vette magára.


pl. találkoztam a bnőimmel, őt nem vittem magammal, ez volt az én bűnöm.

erre ő amikor jött a szilveszter tavaly, meghívtak minket a haverjai, és amikor felhoztam neki, hogy nemegyszer beszóltak már nekem a haverjai ezért én nem akarok menni, mert félek, ő közölte, hogy márpedig ő egy haverjával sem fog miattam összeveszni, védjem meg magam egyedül, akkor ne menjek, ő megy és kész, ahogy én is tettem mert elmentem a bnőkkel vhova.

tehát hatalmas balhé én sírok, ő ment nélkülem. éjfél előtt találkoztunk.


nos ez boszú.

de ezért én a mai napig lenézem a barátomat, amiért nem áll ki mellettem mások előtt, hogy ilyen jellemtelen és hogy a saját párján vezeti inkább le.


szóval ennyit a bosszúról.

2011. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
csináld fel:)
2011. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!