Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit jelent a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van valaki akiben megbízom, aki lelki-testi társam. Csak vele vagyok egész, és boldogok vagyunk együtt.
2011. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy veszélyes idealista elképzelés. Hormonok hülye játéka és néha őszinte szeretet és ragaszkodás. Van akinek pedig egy megvalósult álom. Talán az lesz nekem is...


20/N

2011. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jelenleg sajnos csupán gyötrődést. A lány, akibe szerelmes vagyok, akibe nem csupán szerelmes vagyok, bele estem halálosan. Annyira okos, mellette nem elhanyagolható a gyönyörűsége sem, remekül rajzol, amit én külön díjazok, ugyanis én magam is rajzolok, zongorázik is, ami ismét egy óriási piros pont, én gitározom, tehát szeretem a zenét.

Szó szerint az ideálom. Annyi mindent írnék még róla, de nem szeretnélek titeket untatni. A baj viszont ott kezdődik, hogy nyilván valóan ez csak plátói szerelem, őt én szerelmileg nem érdeklem. Hogy honnan tudom? Már akkor is nagyon jóba voltam vele, találkoztunk többször, filmeztünk, de aztán mi volt? Jött egy izmos keménylegény, és találjátok ki, hogy kibe esett bele? :( Hát nem belém. Nem tudom, hogy eltudjátok e képzelni milyen érzés lehet ez. Minden nap minden percében azt kívánom, hogy bárcsak ott lenne mellettem a lány, imádom őt...

2011. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis ugyan így vagyok..mint az utolsó válaszoló :(
2011. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!