Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezek alapján nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek alapján nőcsábász vagy csak kereste a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Áprilisban megpróbált felszedni egy srác(sikertelenül), majd augusztus végén már láttam egy másik csajjal sétálni, rá egy hétre másik csajjal láttam, majd novemberben előttem fogdosott le egy csaj és mint kiderült egész héten próbálkozott nála.
2011. dec. 8. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
XD szerinted?
2011. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy ennyire nagyon keresi a nagy Őt vagy mozognak a hangyák a gatyábanXD Még, ha ennyire keresi se jó, mert ez gyors és így nem visz bele igazi érzelmeket.
2011. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért, mit kéne csinálnia? Addig ostromolni valakit, míg beadja a derekát?


Ez, akárhogy is nézzük, 3 nő 8 hónap alatt. Ha minden hónapban más nővel próbálkozna, az sem jelentene semmit. Ha valakinek nem kell, majd kell másnak. Nem tudom, mit vártál.

2011. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is valami hasonlót csinálok, mint a srác. Randizgatok csajokkal, de azért teszem mindezt, mert keresem a nagy Ő-t. DE eddig nem jártam sikerrel. Nekem muszáj szerelmesnek lennem az illetőbe, mert valamiért nekem, az nagyon fontos. És eddig csak 3-4 csaj iránt éreztem szerelmet, pont ezért, hamár nem éreztem bizsergést a 2. randi után hagytam a fenébe és kerestem új csajt. Na meg ugye válogatós is vagyok. Összejöhettem volna velük, de minek, ha úgyse éreznék irántuk semmit se.
2011. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"rá egy hétre másik csajjal láttam"


Ez akkor is gyors tempó. Ennyi idő alatt valaki iránt komolyan érezni? Randi után kell megismerni? Utána sír 2 hónap múlva a szexért, ha nem 2 hét után? Ez aztán a nagy Ő keresésXD Én előtte megismerem és keresem benne azt ami megfoghat és aztán hívom el randizni. Ez meg nem hétről hétre megy.

2011. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nagy ő-t kereste. És alapos ember, ezért kipróbál mindenkit.
2011. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XD
2011. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!