Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejleszthetném a humorérzékemet? Lányok ti milyen humorra buktok leginkább?

Figyelt kérdés
100-ból 99 lánynak bejön ha humoros a srác. Nem mondanám h nincs érzékem a humorhoz, de mégis elég ritkán tudok elcsattantani egy-egy poént, ebben szeretném fejleszteni magam, hogy az egészséges mértékig tudjak viccelődni. Lányok, nektek milyen típusú humor jön be leginkább, és hogyan tudnám fejleszteni magam a leghatékonyabban?

2011. dec. 9. 01:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
engem szeretnek mindenhol mert jó a beszélőkém :D be akartak juttatni a CCB-be de lebeszéltem őket mert mikor tétre megy akkor elvesztem a beszélőmet :$
2011. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
engem az új baráti közeg tett sokkal humorosabbá és sokkal vidámabbá :) észre sem vettem úgy változtam pozitív irányba ( hozzáteszem egy ex vitt el a búval b.aszott lányka lettem mellette státuszba , de hála ég visszajöttem :D
2011. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:59

Az igaz, hogy érdekel a külső, ahogy titeket is, hogy szép legyen a lány, DE ha nincs humora én nem bírok vele létezni. Imádok viccelni, kóstolgatni a másikat, szeretem ha ízlésesen visszakapom és sokat röhögünk együtt, de akinek nulla a humorérzéke az képtelen úgy visszaszólni, hogy jól jöjjön ki és rohadt unalmas tud lenni egy ember, ha nem érti a viccet, akármilyen helyes.

2011. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!