Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele szerintetek egy férfi-nő barátságba, ha egyikőjüknek sincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, h. sokak szerint ilyen nem létezik, mert általában előbb-utóbb az egyik fél többet akar, mint a másik. De tételezzük fel, h. van. Séta, mozi, kávézás, közös programok? De mondjuk ölelkezés, vagy filmnézés közben egymáshoz bújás?
2011. dec. 9. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok fiú barátom van, és kettő nagyon közeli is de egyikőjükkel sem vagyunk túl ölelgetősek. Szerintem nálatok azért van valamiféle vonzalom, nem szerelem hanem csak testi.
2011. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ölelkezés és az összebújás szerintem sem csak barátság. Lehet mégis elindult valami, nem csak egyik, hanem akár mindkettőtök részéről?
2011. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Bármi belefér. A szex is. Az is mehet baráti alapon.
2011. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huszonéves lány vagyok, kb. egyidős a fiú is. Még csak most ismerkedünk, levelezünk, eddig egyszer találkoztunk. Nagyon jól megértjük egymást, de azt mondta, h. ő most úgy érzi, h. barátként tud rám tekinteni. De továbbra is szeretne velem találkozni. Amíg csak leveleztünk, akkor is írogattunk olyanokat egymásnak, h. jó lenne megölelni a másikat, stb, stb. Én egyébként is olyan vagyok, aki szereti a barátait, rokonait megölelni. Egy találkozás után még nem tudom, h. én mit érzek pontosan, de mivel ő inkább csak baráti kapcsolatot akar, valószínűleg az is lesz.
2011. dec. 9. 09:48
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval még nem volt filmnézés és hasonlók, csak nem tudom, h. mi fér bele most ebbe a kapcsolatba.
2011. dec. 9. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
bármi 20L
2011. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fér bele bármi. Elég érdekes ha minden barátoddal lefekszel, meg smárolsz. Kicsit gáz...
2011. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért minden szerintem sem fér bele, kérdés hol a határ?
2011. dec. 9. 14:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk baráti kapcsolatba szerintem a szex és a csók nem igazán fér bele.
2011. dec. 9. 14:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem az előttem szólóval. Semmi jó nem származhat abból ha az érzelmeket összegubancoljátok, döntsd el mit vársz tőle, el akarod csábítani, vagy részedről is elég a barátság. De minden maradjon a maga helyén a szerelembe tartozzon a nemi élet, a barátságba egy egy ölelés. Hidd el csak kétségek és bizonytalanság származik abból ha valaki össze akarja kötni a kettőt.

57Nő

2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!