Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele szerintetek egy férfi-nő barátságba, ha egyikőjüknek sincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, h. sokak szerint ilyen nem létezik, mert általában előbb-utóbb az egyik fél többet akar, mint a másik. De tételezzük fel, h. van. Séta, mozi, kávézás, közös programok? De mondjuk ölelkezés, vagy filmnézés közben egymáshoz bújás?
2011. dec. 9. 08:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen, nekem is ez a véleményem. Mondjuk még csak 1-szer találkoztunk, szóval még annyira magam sem tudom, h. mit szeretnék. De majd kialakul.
2011. dec. 9. 14:38
 12/14 anonim ***** válasza:
az összebújás sokkal intimebb, mint a baráti szex... és egyáltalán nem fér bele a barátságba
2011. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát figyelj. Nekem is van egy lány barátom, (fiú vagyok) elmegyünk moziba, Mekizni, kori pályára stb.. De énszerintem a sex meg az ilyenek nem férnek bele a barátságba. Énszerintem az már vagy vonzalom vagy szerelem.Sokat ökörködünk együtt de olyat, hogy ölelkezés nem csinálunk. Ezért szerintem nem tartozik bele a barátságba.
2011. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

Hidd el, ha próbálkoznál nem lökne el. Férfi és nő közt nincsen barátság.


23F

2011. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!