Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szólított le már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szólított le már titeket normálisan férfi?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatitok!

Engem eddig csak bunkó módon szólítottak le.

- Jó a csöcsöd, ismerkednék veled. (egyszerű póló volt rajtam)

- Orrba szájba b*sználak, ráérsz-e? (őszies idő, semmim nem lógott ki)

Rengeteg részeg fazon mászkált már oda hozzám, mindenféle ocsmány szöveggel, és még nekik állt feljebb mikor elküldtem őket, mert foglalt vagyok, még bizonyítékot is akartak...

Ezek az utcán történtek, mikor mentem valahova vagy vártam a buszt.


Megjegyzésképp: nem vagyok egy csicsapics@, molettebb, nőies, de nem kihívó fekete ruhás lány volnék.


2011. dec. 11. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
17:08 Nem igaz. Ha nálam valaha próbálkozna egy lány, biztosan nem utasítanám vissza a külseje miatt. Ha nem ismerem, adnék egy esélyt neki, hátha a belső tulajdonságaival megfog. Ha ismerem, akkor meg max azért nem kéne, mert bunkó/idióta/plázap!csa/stb.
2011. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem mar szolitott le normalis ferfi! Nem az utcan, hanem egy kavezoban. Kicsit erdekesen beszelgettunk, elvont volt az egesz, metaforikus. Szep beszelgetes volt.
2011. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki meg azt mondja, hogy simán ismerkedne számára ronda nővel, az hazudik. Senki nem ismerkedne olyan emberrel, aki taszítja őt, vagy nincs benne semmi, ami megfogná. Max. ha már nagyon kanos, de utána meg csak tönkre tenné két ember életét is, ha lenyugszanak a hormonok.

Ez alap dolog, hogy a külső hódítja meg először a kiszemelt felet, és utána jön a belső, ha bunkó, akkor (nekem legalábbis) nem kell. Aki nem hiszi el, az így járt, nem tudom sajnálni.

2011. dec. 12. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Én komolyan ismerkednék ronda nővel is. Tegyük fel, h tényleg csak azért, mert kanos vagyok. Akkor viszont mire a kangörcs elmúlik, simán beleszerethetek a személyiségébe (ez az, amire a nők nem képesek), és akkor már külsőre is szépnek fogom látni.
2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!