Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nos, az a szitu, hogy tökre nem tudom el dönteni két lány közül hogy melyikbe vagyok bele zúgva. Amikor az egyik lány van melletem akkor őt szeretem, de ha a másik kerül közelebb akkor meg őt. 15 vagyok, ők 15, és 16. Nem akarom a nevüket elárulni, legyen a 15-ös Fekete, a 16 Kék. Szóval mind a kettőhöz közel áll a flegmasság. Amúgy osztálytársak vagyunk minddel. Olyan furcsaságot csinálnak, hogy egyik héten Fekete hiányzik, másik héten Kék. Amikor Fekete hiányzik, akkor csak Kéket szeretem. Mostanába pedig Kék hiányzik, és Feketét szeretem. Ajh, nem mit csináljak?
2011. dec. 12. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
marhahúslevest töltöttkáposztával, azt szeretem
2011. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöldet.
2011. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vedd fel a Barátok köztöt! majd megnézzük nálad
2011. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szereted. Hagyd mindkettőt.
2011. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válassz engem, én leszek, ki féltve átkarol...

Válassz engem, én leszek, ki csak neked dalol......xD

2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 arc18 válasza:
Pikachut!
2011. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!