Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit válasszam, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Komoly kapcsolatban gondolkodom kizárólag, családra, gyerekekre vágyom pár év múlva, szeretném, ha megvalósulna.


1.Van egy 6 éves kapcsolatom. Idősebb tőlem a párom. Ő már érett szerelem téren. Beszél róla ugyan, de egyszer azt mondja szeretne családot, de nem látok rá reményt. Amikor ezt elmondom, azt válaszolja, minek ebbe az országba. Nme törekszik arra, hogy saját lakásunk legyen, egyedül meg mit lehet tenni? Támogatja a szüleit, nekünk így soha nem marad semmi, elegem van, hiába nincs közös jövőm vele, mégis egy stabil kapcsolat.


2. Nme rég megismertem a saját korosztályomból egy férfit. Nem csaltam meg a párom, csak ez a férfi közeledni próbál hozzám. Azóta, hogy ismerem, vidámabb vagyok, eltudom vele képzelni a jövőt, mert hasonlóan gondolkodik, mint én. Talpraesett, nem egy anyuci csicskája.


Mot mit tegyek, maradjak a stabilban és felejtsem el a másikat, vagy lépjen arra, amerre jónak látom, mert vele most boldog vagyok, elég hozzám szólni , rám néznie. Teljesen felvillanyoz engem puszta szavakkal, a természetével.


Mit tegyek Istenem? Nem bántásokat kérek, tanácsot, ti mit tennétek? Még a párom is megjegyezte, hogy kividultam az elmúlt időszakokban, nem vagyok depressziós már. Na igen, a párom egykor meg is csalt, én pedig be vagyok fásulva úgy érzem.


2011. nov. 7. 15:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Maradnátok a stabilban, de tuti család, normális jövő nélkül.


VAGY


választánatok a másikat, mert ismét boldogságot éreztek, és reményt, de ki tudja passzolnánk-e?

2011. nov. 7. 15:31
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehülyézhettek, de nem tudom kit szeretek? :(


A páromat nagyon sajnálom, de keserű mellette az életem. Az eszem mellette maradna és reménykedne, hátha megondolja a család dolgot.


A szívem viszont a másikhoz húz, mert fantasztikusan érzem magam a puszta társaságában. Életvidám vagyok, amit már 6 éve nem mondhatok el magamról.


Ha nincs velem a párom, keveset gondolok rá, viszont a másik srácra egész nap.

2011. nov. 7. 15:33
 3/12 anonim ***** válasza:

sztem a régit hagyd ott, mert miféle hülye beállítottság hogy a saját jövőtök el van taposva...

Csak megszokásból ragaszkodsz hozzá, szakítani nehéz, de annál nehezebb évekig még őrlődni, aminek nincs semmi pozitív kimenetele...


A másik sráccal kezdj meg ismerkedni,ha nem az akire számítottál akkor se búsulj, 22 évesen sztem még van esélyed bőven.

sok sikert ;)

21F

2011. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...

Hát,szerintem tölts minél több időt a másodikkal és ha úgy látod,hogy összeilletek,meg megéri,akkor szakíts a mostani pároddal.Egyébként van erre egy nagyon egyszerű idézet:

~Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

2011. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tipikus női butaság amit az első kettő leírt. Minél jobb pasi, minél több pénzt keres, arra kell hajtani stb. Buták a nők, csőlátásúak, haszonlesők. A mostani párodat kell meggyőznöd, hogy közös jövőt építsetek fel. A régit nem érdemes otthagyni az új bizonytalanért. Lehet az az új fiú rendesnek, meg jó gondolkodásúnak tűnik, de lehet belépsz a csapdába. Csak egy numera leszel neki és két szék közé esel. A mostanit kell meggyőzni, hogy közösen tudjatok családot alapítani.
2011. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt kétlem, hogy egy "numera" lennék neki. Hónapo óta a közelemben van, egyre közelebb és közelebb merészkedik úgy érzem.


Lehet enm hiszitek el, hülye libának minősítettek, de nem olyan eszerű, mint hogy az ember itt elolvassa és akkor könnyű átlátni, de belülről ez marha örlő és idegtépő szenvedés.


Engem nem érdekel a pénz, dolgozom, nem kell eltartani. Az viszont nagyon zavar, hogy pl én vásárolok be, főzök, tisztálkodó szereket, mosóport én veszek. A párom megkapja a 140 ezres fizuját. Befizeti a netet, 1-2 számlát és a többi megy anyáéknak. Esküszöm. 2 nap múlva 3-4 ezer forintnál nincs több pénze. Évek óta ez megy, kikészülök már tőle. És emellé elvárja, hogy csicskázzak, magyarul a segg_t kinyaljam, amikor hazaesek a munkából, mellette egyetemre járok, tanulnék, de arra nem képes, hogy az ételt megmelegítse magának vagy egy teát csináljon vagy bármi. Úgy érzem azért vagyok mellette, hogy valaki mosson, főzzön, takarítson rá. Semmi másért, mert nem látom a reményét se a közös jövőnek vagy az arra való törekvésnek.


Ott van a másik. Az édesanyjával él, abszolút helyes felfogással, mert tudja, hogy él, neki is vannak kiadásai és nem vár vele másra. Olyan belső érzéseket, dolgokat tudok vele megbeszélni, amit a párommal soha. Beszélek hozzá és oda sem figyel.

2011. nov. 7. 16:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni, hogy ne az anyagiakat nézzétek, hanem az érzelmeket. Én csak arra vágyom, hogy egy megbízható férfi legyen mellettem, akivel szeretjük egymást és tudok vele jövőt tervezni.
2011. nov. 7. 16:13
 8/12 A kérdező kommentje:

Még annyit, a páromnak előttem volt egy 7 éves kapcsolata, meg pár futó kalandja.


A nő elhagyta egy másik férfiért, mert a 7 év alatt, semmit nem léptek előre. Se egy eljegyzés, se család terv semmi, halvány jele sem.

Velem ugyanezt játsza el most. Én értem, hogy kiadás egy ygerek, de ha a nő szeretne? Nem lehet 1 közös gyerek. Így kompromisszumot kötve? Miért nem? Nem egy hadsereget akarok, tudom, hogy nem lehet, de egy gyerek nem sok.


Miért kellene mindig nekem alkalmazkodnom hozzá? A karrieremet már feladtam érte. Nme itt tartanék, ahol most, ha akkor nem hallgatok rá. Ő persze nem tesz értem semmit.

2011. nov. 7. 16:16
 9/12 A kérdező kommentje:

Ismerem a másodikat, nem kell megismernem.


Nagyon sokat felhív, sokat beszélgetünk..... hónapok alatt kialakult egy olyan viszony, hogy bármit szinte megbeszélünk a másikkal.

2011. nov. 7. 16:18
 10/12 LadyLee ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy kit szeretsz, az szerintem annak a biztos jele, hogy egyiket sem.
2011. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!