Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoltok egy olyan pasihoz akinek egy nő volt az életébe és ő is volt az első neki? Inkább az ilyen pasit választanátok magatok mellé vagy olyat aki már tapasztalt?

Figyelt kérdés
most szingli mert nagyot csalodott a lányban....
2011. dec. 12. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

El sem tudjátok képzelni, hogy milyen nehéz egyetlen egy lányt is megszerezni barátnőnek.


Sajnos nekem nincs kivel gyakorolnom és senki sem szeret.


A kérdező is biztos nehezen szerez barátnőt különben nem itt rinyálna a kérdésével.


22/F

2011. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azt választanám, akivel tökéletesen passzolunk. Egy olyan férfiban mondjuk nehezen bíznék, akinek rengeteg nője volt, mert számomra ez azt jelenti, hogy nem tiszteli sem a nőket, sem pedig önmagát, és mindkettő nagyon fontos számomra. Egy szűz fiút viszont, ha érzékeny, nem önző, elismeri hogy szokott hibázni, stb. meg lehet tanítani arra, hogy mi a jó nekem. Viszont lehet, hogy egy nem szűz pasinak meg hiába mondom, mi esne jól, túl nagy az arca, és csak a saját élvezete érdekli.

Ezért is írtam, hogy mindegy, hogy szűz vagy sem, csak ne legyen hímringyó (és persze nagyon elgondolkodnék a kapcsolat további folytatásán, ha kiderülne, hogy volt prostinál, ez számomra nagyon szánalmas, undorító).

20/L (szűz)

2011. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igazából én nem azt nézem, hogy mi volt a múltjában hanem, hogy most milyen. Ha rendes srác akkor nem érdekel, hogy tapasztalt-e. ;)
2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem a mostani párom(28) rajtam kívül csak egy nővel volt, aki még a felesége volt mikor megismerkedtünk(nem miattam mentek szét, már régebben megromlott a kapcsolatuk)Szóval neki ő volt az első, 4 évig voltak együtt, utána rögtön jöttem én. Mi már 4és fél éve vagyunk együtt. Engem egyeltalán nem zavar, sőt, inkább örülök neki, hogy nem volt sok partnere előttem. A tapasztaltsággal kapcsolatban pedig: nem volt semmi probléma az elején sem, de az évek során mégjobban összecsiszolódtunk. Szóval szerintem nem feltétlenül attól függ, hogy ki milyen tapasztalt, hogy hány pasival/csajjal feküdt már le.
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem is mindegy...ha tetszik a srác akkor ez a legkisebb "gond":)
2011. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy voltam ezzel a dologgal, hogy olyan férfi kell nekem, akinek nem volt sok kapcsolata...sőt milyen jó lenne ha én lennék neki az első! Egy fenét...ez baromság, mert bele lehet bukni tapasztalatból mondom!

Az se jó persze, ha előttem ezer nője volt már, mert azért jó megválogatni, hogy kivel állok szóba...de egy tapasztalatlan férfi húú hát tud meglepetéseket okozni.

Jobb ha van már némi tapasztalata.

2012. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy "reagálni merek férfi létemre"! ;) Először is tudni kell,hogy mennyire őszinte az ipse... Hazudozni nem nehéz,de mindig ugyanúgy mellébeszélni nem lehet! Az sem árt,ha ki tudod bányászni az elvárásaitok összhangját!

Ffi/37

2012. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az 5.ös és 12.es válasz nagyon tetszik,jó volt olvasni.

Mivel még tapasztalatlan vagyok talán inkább egy szűz lánnyal szeretnék ágyba bújni.Inkább mint egy ilyen mai trendnek megfelelő parti r banccal,gusztustalannak tartom,visszataszító,szánalmas életvitel.Mivel érzelmesebb típus is vagyok,nem tudnék rögtön lefeküdni valakivel csak mert jó alakja van,mert ugye a mai fiatalok erre mennek rá,ha meglátnak miniben egy vonzó nőt egyből ez következik hogy ú de jó csaj de megd gnám,sokszor nem csak egymásközt mondják de ilyen alpári módon oda is szólnak a lánynak,szánalom.Na de a nyengébbik nemből is vannak szép számmal akik azért mennek szórakozóhelyre hogy szexelhessenek.

Megjegyzem hogy bizony nagy különbségek lehetnek a du ás és a szeretkezés között.Érdekes módon benne is van a nevében.

Minden esetre arra bíztatnék minden korombeli huszonéves srácot hogy ne adják föl az emberi értékeiket csak hogy duhassanak.Nem éri meg.

Mindig lesznek olyan lányok akikre érdemes várni és most is vannak.

2013. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és hszobról keresném hasonlóan tapasztalatlan,vagy max.egy kapcsolat eddig,lányok társaságát.
2013. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!