Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan szerintetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan szerintetek és ha igen, mi oka van, hogy egy férfi szereti a nőt, tudja, hogy a nő is őt, de mégsem lép?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, ha igen mi oka lehet?
2011. dec. 13. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert olyan szexre vágyik amit a nő nem teljesít és máshol megkapja! pl. anál-orál stb.
2011. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valszeg a 2 közül (szereti a nőt, ill. tudja h ő is szereti) vmelyiket csak a nő hiszi.
2011. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak feltételezek, hogy létezik-e vajon ilyen?
2011. dec. 13. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:

mi férfiak félős típusok vagyunk, (én is egyszer nyitottam meg egy lánynak a szívemet, és jól meg is szívtam, ezért már nem is akarok sohatöbbé szerelmes lenni, csak úgy ellenni a lány mellett, és ha menni akar, akkor had menjen)

a lényeg az hogy a lánynak konkrétan erőteljesen jeleznie kell a férfi felé, hogy a férfi elhiggye amit lát.

2011. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nálunk az van, hogy nyomult rám, szó szerint. Majd telt múlt az idő, de határozottan mégsem lépett. Én elmondtam , hogy komoly érzelmeim vannak. Hagyjon . Nem mondott rá semmit, nem utasít el, nem viszonozza, de mégis marad a közelemben, itt kényelmes neki.


Miért? És akkor miért tesz néha olyasmit, amit nem lehet nem félreérteni?

2011. dec. 13. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén szégyenlősebb pasi vagyok, és a csaj lépett erőteljesebben, fél év várakozás után, akkor lett valami,persze én kezdeményeztem legelőször, de rá vártam, azután ő is vette a "lapot" hogy lépnie kell hogy legyen valami.De lehet hogy a nő nem mutatja ki eléggé hogy szereti a férfit, ezért csak arra vár a férfi, és némelyik képes várni akár egy évet is a nőre.
2011. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha te mondtad neki h hagyjon, akkor mit vársz?
2011. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De miért mondtam?


Mert játszik az érzéseimmel. Elhúzza előttem a mézes madzagot egy-egy szóval, tettel, de semmi többet nem tesz. Akkor legalább ne tenne néha célzást, ne keresne, értitek?


Így viszont csak az idegrendszerem viseli meg, mert nem tudok kiigazodni ezen az egészen.

2011. dec. 13. 20:14
 9/11 DonKartács ***** válasza:

És mi az az egy két szó szép a hajad vagy aranyos vagy ?! :D

Mi az hogy nyomult és nem lépet határozottan nem hívott randira stb...?

Miért nem beszélsz vele hogy mi legyen ?

2011. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szereted, de azt mondod neki h hagyjon. Most akkor ki játszik kinek az érzéseivel?
2011. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!