Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket már bámult meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket már bámult meg meleg srác öltözőben vagy nyilvános wc-ben?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt, hogyan reagáltatok? Hogyan reagálnátok, ha megtörténne?


Én szoktam járni néha úszni is meg nagyon ritkán kondizni is. Mivel meleg vagyok, mindig eszembe jut, hogy vajon mit látok az öltözőben. Hetro srácok, képzeljétek el azt, hogy szabadon bemehettek a női öltözőbe, vagy mindenképpen ott kell öltöznötök. Ekkor gondolom ti sem csukott szemmel öltöznétek. De nem akarom zavarni vagy zavarba hozni a srácokat, nem célom, hogy észrevegyék, hogy nézem őket, magamra haragítani meg pláne nem szeretném. Ezért érdekel, hogy ez a szitu milyen egy heteronak.


Persze én is el tudom képzelni, hogy mit éreznék, ha egy öreg vagy kövér vagy ronda hapsi bámulna meg, vagy esetleg egy nő. És nyílván nem kérdés a kérdés, ha úgysem veszi észre, ha igen, akkor meg túl léptem egy határt. Ha ő is meleg, akkor meg...


De azért érdekel a véleményetek


2011. dec. 14. 14:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egyszer mesélte valaki, hogy élvezte, amikor udvarolt neki egy meleg srác, igaz nem viszonozta.


A történet egyébként hihető.


De sosem értem, hogy egy hetero miért vetemedik fiú szájra.

2011. dec. 21. 22:42
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

azért mert lehet épp nincs ott nő..am meg egy meleg pasitöbb mint valószínű h leszop..egy csaj nem biztos..meg ugye a kíváncsiság meg elvileg a meleg pasik jobban szopnak..

19/f (meleg)

2011. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes gondolat menet.


Normál esetben egy hetero nem vetemedik fiú szájra. (gusztustalannak tartja)


Ilyen esetben rejtett beállítottságról lenne szó.

De abban az esetben már nem nevezhető hetero-nak, csak annak akar látszani.


Kivételes esetekben pedig csak kényszer körülmények következtében alakulhat ki ilyen jelenség. (pszichológiai vagy szociológiai aberráció)

2011. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
sztem nem..egy hetero pasi leszopathatja magát egy pasival ettől nem lesz se meleg se biszex...mondom egy pasit könnyeb rávenni mint egy nőt..meg lehet jobban is csinálja
2011. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

11:27

Más, más szemszögből vizsgáljuk a dolgokat.

Te "19/f (meleg)"

Én 26/F (hetero)


Ahogy női ruhát sem veszek fel, úgy férfiakkal sem létesítek nemi kapcsolatot.

Egyszerűen nem tartom se izgatónak se jónak a dolgot!

Kb, olyan szinten van az undor faktoron, mint ha a szülőkkel vagy a testvérrel kellene csinálni.

Egy hetero beállítottságú nem fogadna el fiútól ilyen ajánlatot. (kifejezetten zavarni fogja a dolog)

Ahogy egy meleg férfi sem fogadná el egy nőtől ha az bármilyen szexuális ajánlatot tenne.


Ez nem olyan, hogy: "Ha nincs ló, akkor jó a szamár is"


Persze ez az én véleményem.

De az én (hetero) ismeretségi körömben mind így vélekedik.

2011. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

mondassz valamit.msot belegondoltam h mi lenne ha egy nő lekarna engem szopni..tuti h nem engedném neki:D

de ha egy fiút egy fiú szop ée az más...éehet csak kíváncsiság is

19/f (meleg)

2011. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%
háthh egyszer engem megnézett egy azóta vakvezető kutyával jár....
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

19/F/bi

G*ci komoly xD xD xD

2012. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%

19/F

Én 9 évig jártam úszni és 3 éve kondizok és ahol lehet akár csak egy pillanatra is megnézek 1 pár srácot aki érdekelhet! ;Đ !

2012. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
persze a kondi öltözőben többen megnéznek és én is megnézem a helyes srácokat :)
2013. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!