Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? Nem ismerem már magam.

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy a csók nekem a szerelem jele, nem gyerekes játszadozás, de aztán meg... mit számít a szerelem... az lenne a lényeg, hogy az ember jól érezze magát, ilyen alapon meg bármi lehetne és úgyse érdemes komolyan venni az életet, pedig egy párkapcsolat komoly dolog és mire kialakul az se egyszerű. Jó lenne egyszerre beleugrani mindenbe, de elveszne a lényeg, nem lenne lelke a dolognak. Addig nem lennék együtt valakivel amíg nem vagyok szerelmes mert nincs értelme. Szexel viszont nem kéne sokat "várni" ha már egyszer szerelmes valaki... De van egyáltalán férfi aki kivárná mire beleszeretek és ő is szeretné "kivárni", hogy belém szeret?
2011. dec. 14. 16:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
20/N, lemaradt.
2011. dec. 14. 16:43
 2/22 anonim ***** válasza:

van olyan, igen..

Én ki tudtam várni spec. egy ilyet, akkor más is :)

15/F

2011. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ha jól értem tudathasadásos vagy? fordulj pszichiáterhez ha a két éned veszelszik egymással
2011. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A tegnapi bulis-puszis kérdés miatt tetted fel a kérdést? Ott is ugyanezt írta valaki, mint te az első sorban.

Egyébként én is ki tudom várni, én se dobálózok csak úgy a csókkal, azt ki kell "érdemelni".

(23F)

2011. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Részben a tegnapi kérdés miatt, de amúgy is bennem volt ez a dolog.
2011. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
16:58 Ezt én írtam. :D
2011. dec. 14. 16:59
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátom, ezt is kifelejtettem.
2011. dec. 14. 17:35
 8/22 anonim ***** válasza:

???

Akkor gondolom még nem is csókolóztál. Szabad tudni, hogy miért nem volt barátod?

1. nem találtál megfelelő párt

2. nem kezdeményeztek a fiúk

3. egyéb ok

Elég, ha csak számot írsz

2011. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem kezdeményeztek. Elégé magányos típus vagyok. Nem szoktam nagyon eljárkálni. Barátnőim nincsenek. Csókolóztam kétszer egy fiúbaráttal, bár csak az egyik volt normális csók. Csak vele volt ilyen és egy kicsivel több is.
2011. dec. 14. 17:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Sosem voltam társasági ember és idegenek nekem az emberi kapcsolatok. Talán részben azért is nem volt még senkim mert nem lennék senkivel szerelem nélkül.
2011. dec. 14. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!