Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? Nem ismerem már magam.

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy a csók nekem a szerelem jele, nem gyerekes játszadozás, de aztán meg... mit számít a szerelem... az lenne a lényeg, hogy az ember jól érezze magát, ilyen alapon meg bármi lehetne és úgyse érdemes komolyan venni az életet, pedig egy párkapcsolat komoly dolog és mire kialakul az se egyszerű. Jó lenne egyszerre beleugrani mindenbe, de elveszne a lényeg, nem lenne lelke a dolognak. Addig nem lennék együtt valakivel amíg nem vagyok szerelmes mert nincs értelme. Szexel viszont nem kéne sokat "várni" ha már egyszer szerelmes valaki... De van egyáltalán férfi aki kivárná mire beleszeretek és ő is szeretné "kivárni", hogy belém szeret?
2011. dec. 14. 16:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen MSN-eznék veled, de sajnos nincs MSN-em. Mivel átmenetileg egy régebbi linuxot haszálok, ezért még letölteni sem tudom. Egyébként sem használom. Még facebook-om sincs. Barátaimmal, haverjaimmal személyesen szoktam beszélgetni. Ha nagyon fontos problémája lenne valakinek mobilon el tud érni. Megcsörget és visszahívom. Na meg ott a három mailcímem egyike.

Ha hiszed, ha nem veled beszélgetek először így hosszabban a neten keresztül. Szívesen msn-eznék, mert értelmes lánynak túnsz, de sajnos nem tudok. bocsi :( A srác meg bánhatja, hogy elszalasztott...

2011. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
*tűnsz
2011. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!