Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kéne tudom egy lány msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne tudom egy lány msn címét, de nincs facebook-on neki kiírva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először úgy szeretnék ráírni, hogy ne tudja ki vagyok ezért nem FB-n akarok ráírni hanem MSN-en. Valami tipp?
2011. dec. 14. 17:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyen kérdésből kitalálni a várost?
2011. dec. 14. 19:16
 12/18 anonim ***** válasza:

ha az vagy, akire gondolok, akkor ismerem a lányt. :)

Honnan tudod hogy van msn címe?

2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem mondtál semmit, hogy honnan, mióta ismered, milyen a kapcsolatotok...stb.

Semmi körülményt nem mondtál.

2011. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy előbb beszélj vele facebookon
2011. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Elég kis esélye lenne szerintem arra hogy ekkora városba pont az lennék akire gondolsz :D

De amúgy iskolából ismerem.

2011. dec. 14. 20:16
 16/18 anonim ***** válasza:

Tényleg Szegedi vagy? xD női megérzések.

14/f vagy?

2011. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem, idősebb vagyok , szóval nem az vagy akire gondoltál ezek szerint :P
2011. dec. 14. 20:32
 18/18 anonim ***** válasza:

értelmes ember nem jelölget vissza akárkit msn-en, nem teszi nyilvánossá az elérhetőségét sőt, én odáig mentem a sok ilyen agyatlan kis f@sszopó miatt, hogy ne tudjon rám se írni akárki, jóformán csak én veszek fel akit akarok. xD

ha valamit akarsz, akkor állj elég, ne legyél ilyen kis perverz zaklató.

amúgy meg talán kérd el valakitől, akinek megvan a címe... get life, emberek, nem csak a facebook létezik.

2011. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!