Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a soviniszta duma? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a soviniszta duma? A férfinak kb mindent lehet, de a Nő már akkor ribi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanság próbálgatom keresni az igazit, az utolsó 4 hónapban, 3 pasi nem sikerült (minddel lefeküdtem)


Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha egy nő egyedül van, nem él párkapcsolatban, miért nem teheti az ami jól esik?

Miért kell egyből dobálni rá a ribi és hasonló címkéket?

Mi jogon ítél el engem bárki is?

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor nem éri szó a ház elejét.

Komolyan nem értem, megköszönném, ha valaki felvilágosítana.

22N


2011. dec. 17. 19:15
 101/159 anonim ***** válasza:
94%
Jól teszed kérdező, legalább te nem csapod be magad és leszel egy kielégületlen mogorva csaj, aki meg azért nem kell a pasiknak, mert az életkedvük is elmegy tőle. Nem fognak újjqal mutogatni rád, mert ahogy leírod, nem az egyik ágyból a másikba bújsz. Egyébként én nőkkel foglalkozom és nem vagy egyedül a problémáddal nyugodj meg.Nem a középkorban élünk szerencsére.
2011. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/159 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és mielőtt valami konzervatív, erkölcscsősz pasi belém kötne, ez nem csak a nők hibája. Hiába vár valaki akár több hetet, sok pasinak ahogy megvan, elszáll a vadászösztöne.Egyébként pedig ha a celebk.rvákért rajonganak a pasik, akik pénzért bármikor, akkor nem hiszem, hogy akkora bűn lenne, ha a kérdező az aktuálisnak hitt pasijával lefekszik, az, hogy nem működött, veletek még nem fordult elő?
2011. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/159 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdező nem tette volna fel ezt a kérdést el is hinném, hogy öt nem érdekli a mások véleménye de mivel feltette ez azt jelenti, hogy nagyon is érdekli, hogy mások mint gondolnak róla. Egyszerűen nem képes elfogadni mások véleményét. Ő nő és nem képes felfogni, hogy a fiúk/férfiak azokat a nőket akik 3-4 találkozás után lefekszenek valakivel könnyűvérűnek mondják. DE ezzel semmi gond sincs! Azt csinál mindenki amihez kedve van de akkro fogadja el, hogy nem mindenki így gondolkodik mint ahogy ö. Nekem nem kell bemutatni a mai fiatalokat. Rendszeresen járok szorakozohelyekre és látom, hogy milyenek a mai csajok(persze nem mindegyik!) több vakolat van rajtuk mint ruha.Fél oránként más sráccal smárolnak és kézenfogva járkálnak 20 perc ismerettég után! Volt olyan, hogy a bulizóhelyen a srác mögöttem ujjazta csaját... Szóval hagyjuk ezt az igazit keresem szöveget mert szánalmas.
2011. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/159 anonim ***** válasza:

Nekem az egy más kategória, amikor valaki rendszeresen bulizni jár és onnan elmegy idegenekkel szexelni, az a fajta élet nekem is furcsa, nem ítélem el, inkább csak nem értem. Teljesen más kérdés, hogy ha valaki valahol megismerkedik egy férfival, vele mikor fekszik le, mert itt nem a szex az elsődleges cél, buliba nem komoly kapcsolatot megy keresni senki.


Azért kell védekezniük a nőknek ilyenekkel, hogy szülinap stb., mert társadalmi elvárás, hogy legyenek szűziesek és nagyon nehéz felvállalni, ha máshogy gondolkodsz. Nem önmagukat kell győzködni, hogy ez rendben van, hanem hogy a többi ember ne bántsa őket (annyira) emiatt. Ha mindenkinek mindegy lenne a másik ember szexuális szokása, akkor nem lenne mentegetőzés sem.

2011. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/159 anonim ***** válasza:
0%

„Ja, és mielőtt valami konzervatív, erkölcscsősz pasi belém kötne, ez nem csak a nők hibája. Hiába vár valaki akár több hetet, sok pasinak ahogy megvan, elszáll a vadászösztöne.Egyébként pedig ha a celebk.rvákért rajonganak a pasik, akik pénzért bármikor, akkor nem hiszem, hogy akkora bűn lenne, ha a kérdező az aktuálisnak hitt pasijával lefekszik, az, hogy nem működött, veletek még nem fordult elő?”


Tehát aki nem szereti a ribiket, az erkölcscsősz és konzervatív. Nem, ti vagytok könnyűvérűek. Ki rajong celebk.urvákért ? Elmondom neked, hogy kevés férfinak tetszenek, és akik tetszik is, csak szexet akar tőlük. És ha a férfiak celebribikért lennének oda, akkor már oké lenne, hogy hamar odaadjátok magatokat ?:D. Tényleg nem hiszem el. Érdemes visszaolvasni a nők hozzászólásait, mennyi baromságot összehordtatok, néhány mondatot nem tudtuk értelmezni, és olyan dolgokat kell elmagyarázni, amivel egy 14 éves gyerek is tisztában van.

2011. dec. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/159 anonim ***** válasza:
81%

Ami nekem innen "lejön" (néhány kiemelkedő: értelmes, nyitott) választ félretéve:


kőkemény kettős mérce; kőkori (férfi-) butaság, valamiféle (ítéletmondási) "pallosjoggal", pöffeszkedéssel, lelki durvasággal párosítva; ijesztő (női) alárendelődés, konformizmus, önértékelés-deficit. Hát...szomorú a kép.

Ne hagyd magad befolyásolni általa, Kérdező lány: elvárásaid vannak, van mértéked és..mércéd. Légy továbbra is SZABAD ember. A rokonszenvem a Tiéd.

2011. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/159 anonim ***** válasza:
51%

Hallod ezek úgy hülyék, ahogy vannak.

A kérdező főleg, össze-vissza kamuzik és a legjobb, h nem képes elfogadni, h vannak, akik nem értenek vele egyet.

De mondhatjuk úgy is, hogy a férfiak nem értenek vele egyet meg jó nagy hülyének nézik.

A sok nagyokos nő meg homokba dugja a fejét és hajtogatja, hogy nem, nem, nem vagyok könnyűvérű, és nem, nem, nem néznek a férfiak kur*vának, a két szép szememért keresnek meg mindig!

jah meg lepontozgat, mert ettől aztán még inkább igaza lesz:D

Mert ezzel minden el van intézve:D

Csak, ha nem könnyűvérű az a nő, aki első este lefekszik a pasival akkor kérdem én, hogy ki a könnyűvérű?:D

Hihetetlen milyen buták:D

2011. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/159 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, erre válaszolok egyesével.


"Hallod ezek úgy hülyék, ahogy vannak.

A kérdező főleg, össze-vissza kamuzik és a legjobb, h nem képes elfogadni, h vannak, akik nem értenek vele egyet."


De, ő ezt elfogadta, pont azért tette ki a kérdést, hogy akik nem értenek egyet, ők miért. Te nem vagy képes elfogadni, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, ahogy te.


"De mondhatjuk úgy is, hogy a férfiak nem értenek vele egyet meg jó nagy hülyének nézik."


Ez itt kb. csak a te véleményed, valahogy nem tűnnek fel a máshogy gondolkodó férfiak... még akkor sem, ha leírják.


"A sok nagyokos nő meg homokba dugja a fejét és hajtogatja, hogy nem, nem, nem vagyok könnyűvérű, és nem, nem, nem néznek a férfiak kur*vának, a két szép szememért keresnek meg mindig!"


Már többször írtad ezt a megkeresést, engem semmilyen idegen férfi, de még csak ismerős sem szokott soha megkeresni. Nem tudom ez másoknál hogy van, de életemben nem fordult elő és arra sem volt példa, hogy bárkivel összejártam volna szexelni. Én itt magamról még semmit nem írtam, azért mert egyetértek a kérdezővel, nem biztos, hogy ugyanúgy csinálom. Mondjuk mert nekem nehezebben tetszik meg valaki, de ez nem érték és ugyanúgy hibázok. A férfi ismerőseimmel nem beszélek a szexuális életemről és teljesen eltérő társaságba járok, nem tudnak a magánéletemről, ezért feltételezem, ha minden nap más vadidegennel csinálnám, akkor sem néznének

semminek.


"Csak, ha nem könnyűvérű az a nő, aki első este lefekszik a pasival akkor kérdem én, hogy ki a könnyűvérű?:D"


Ha már mindenképpen akarod ezt a szót használni akkor az, aki elmegy buliba rendszeresen és az ott megismert férfiakkal szexel is utána. Ez kissé más kategória, mintha ismersz valakit fél éve, utána randiztok és fekszel le vele rögtön, de még az is más, ha elmész randizni 4x és megtetszik a pasi, lefekszel vele.

2011. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/159 anonim ***** válasza:
100%
Ja biztos hülyék vagyunk, mert a te értékrendeddel nem azonosulunk. Jössz itt az ujjal mutogatással, képzeld valószínűleg nem ismeretségi körből voltak neki a pasik, egyébként pedig kérdező tényleg ne foglalkozz velük, a te életed, neked kell jól érezned magad. Szerintem ezeket a vaskalaposokat úgy csalja a nőjük, mint a huzat. Gondolom az ágyba se csinálhat akármit a barátnőjük, mert biztos ribi, meg hát ki tudja honnan tanulhatta. Szánalmasok, lehurrognak valakit, miközben a bokorban csinálják.
2011. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/159 anonim ***** válasza:
43%

"Szerintem ezeket a vaskalaposokat úgy csalja a nőjük, mint a huzat. Gondolom az ágyba se csinálhat akármit a barátnőjük, mert biztos ribi, meg hát ki tudja honnan tanulhatta. Szánalmasok, lehurrognak valakit, miközben a bokorban csinálják."


:DD. Ezeket a hozzászólásokat mentem a hisztis kislányok támadása érvek hiányában mappámban.

2011. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!