Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a soviniszta duma? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a soviniszta duma? A férfinak kb mindent lehet, de a Nő már akkor ribi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanság próbálgatom keresni az igazit, az utolsó 4 hónapban, 3 pasi nem sikerült (minddel lefeküdtem)


Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha egy nő egyedül van, nem él párkapcsolatban, miért nem teheti az ami jól esik?

Miért kell egyből dobálni rá a ribi és hasonló címkéket?

Mi jogon ítél el engem bárki is?

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor nem éri szó a ház elejét.

Komolyan nem értem, megköszönném, ha valaki felvilágosítana.

22N


2011. dec. 17. 19:15
 121/159 A kérdező kommentje:
Félre értések elkerülése végett. Én nem azt mondom, hogy csak az én oldalamnak lehet igaza, de addig amíg nem tudsz normális érveket írni csak túlozni és leribizni addig igen egy nagy idióta vagy...
2011. dec. 21. 16:43
 122/159 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként nem csoda, hogy sok olasz pl. csak a szex miatt jön Magyarországra. Híresen könnyűvérűek a magyar nők, ezt ti is szépen bemutattátok itt:). Szerintem titeket 2 óra alatt megfektetnének :D.Utána meg benyögnétek, hogy csak kerestem az igazit.:DD
2011. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/159 anonim ***** válasza:
Na valldd má' be, Jani! Az irígység beszél belőled: olasz lányt szeretnél fektetni de oszt' nem megy. Meg magyart se talán. "Keresse fel orvosát, gyógyszerészét".
2011. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/159 anonim ***** válasza:
De gáz, a nők meg inkább olaszokkal kezdenek, mint a prűd töketlen magyarokkal. Most komolyan már kezdem a középkorban érezni magam, Jézusom, a bokám is kilátszik.Te honnan tudod, hogy a nődnek nem volt kalandja, nem biztos, hogy az orrodra köti.
2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/159 anonim ***** válasza:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


Mert nem jött össze nekem olasz lánnyal, ezért mondják az olaszok, hogy a magyar nők könnyűvérűek? Te drogozol?

2011. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/159 anonim ***** válasza:
94%
Nem drogozik, hanem szórakozik veled.
2011. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/159 anonim ***** válasza:
0%

"De gáz, a nők meg inkább olaszokkal kezdenek, mint a prűd töketlen magyarokkal. Most komolyan már kezdem a középkorban érezni magam, Jézusom, a bokám is kilátszik.Te honnan tudod, hogy a nődnek nem volt kalandja, nem biztos, hogy az orrodra köti."


Ki mondta,hogy nem látszódhat ki a bokád, miről beszélsz már megint, te szerencsétlen ?:D. Töketlen, prűd? Ja, azokról beszélsz, aki a hozzád hasonló ribikkel nem állnak szóba? Te jó ég. Ez vmi egészen hihetetlen. Olyan szinten sötétek vagytok. Ennyi IQ-val mit dolgoztok, de komolyan? Néhány sor értelmezése gondot okoz, és akkor még nem is beszéltünk az érvelésről. Szerintem a prűd szó jelentését sem tudod, különben nem jöttél volna ezzel:D. Gyorsan, guglizd ki. Nem értem, miért vagytok mérgesek. Könnyűvérűek vagytok, ennyi. Ti is tudjátok, mi is. Csak ti próbáljátok máshogy nevezni. És egyébként mi másért lenne veletek együtt egy férfi?:D. Az eszetek miatt ?:D

2011. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/159 anonim ***** válasza:
43%

"Nem drogozik, hanem szórakozik veled."


Aha. Szerintem csak érvelni nem tudott, ezért próbál vicceskedni. A helyesírási hibák is a vicc részei ?:D. Ahhoz, hogy szórakozzon velem, némi IQ is elkellene.

2011. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/159 anonim ***** válasza:
5%
Ahogy látom a ribancok itt is védik egymást. Szánalmas.
2011. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/159 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


valld, nem valldd, irigység, nem irígység


[link]

2011. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!