Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a soviniszta duma? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a soviniszta duma? A férfinak kb mindent lehet, de a Nő már akkor ribi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanság próbálgatom keresni az igazit, az utolsó 4 hónapban, 3 pasi nem sikerült (minddel lefeküdtem)


Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha egy nő egyedül van, nem él párkapcsolatban, miért nem teheti az ami jól esik?

Miért kell egyből dobálni rá a ribi és hasonló címkéket?

Mi jogon ítél el engem bárki is?

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor nem éri szó a ház elejét.

Komolyan nem értem, megköszönném, ha valaki felvilágosítana.

22N


2011. dec. 17. 19:15
 111/159 anonim ***** válasza:
mappámba*
2011. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/159 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozzatok ezekkel, kedves Lányok..sötétek, mint az éjszaka. Sehol Európában nincs ennyi gyöpös agyú férfi. Hagyjátok őket főni a saját levükben..mikor meg farokvezérelten könyörögnek, hazudoznak és hízelegnek hajtsátok el őket, ahová valók. Keressetek jobbat - mert van az is.
2011. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/159 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó, én fel is adtam itt, az lesz amit javasolsz! :)
2011. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/159 anonim ***** válasza:
45%

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


Feminista férfi? Amikor gyöpös agyúakról beszélsz, ugye magadra gondolsz. És nagybetűvel írod, hogy lányok, de gáz vagy, ember.

2011. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 anonim ***** válasza:
92%
Fodrászként dolgozom, nekem tényleg mindent elmondanak, sajnállak titeket vaskalapos férfiak, a nők 90%-a "bűnbe" esett, ki így, ki úgy, csak nektek nem mondja el.
2011. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/159 anonim ***** válasza:
75%
"Feminista férfi.."? Nem, kedves válaszoló: nő vagyok. És azért írom nagy betűvel a Lányok-at, mert minden ehhez a témához hozzászóló, értelmes nőhöz fordulok. Na most megmagyarázom, mint második osztályban: ha a Kérdezőt általában nagy betűvel írjuk (nem tudván a nevét..), akkor a válaszoló Lányok-nak is kijár az a nagy betű, hiszen nem tudom, Marika, Sári, Katica vagy Helga szólt-e hozzá. Így, mindannyian együtt: Lányok. Érted már, Pistike:-)?
2011. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/159 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell a lányokat nagybetűvel írni, akárhogy is okoskodsz.:)És hiába pistikézel, és csinálsz úgy, mintha debil lennék, ti demonstráltátok 12 oldalon keresztül, hogy mennyi eszetek van. Többek között azzal, hogy a hozzászólásokat sem tudjátok értelmezni és összevissza írtatok minden baromságot. De édes vagy, ahogy még mindig próbálkozol, hajrá, talán majd egyszer :D
2011. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/159 anonim ***** válasza:
92%
Aha, baromságokat írtunk a marha nagy baromságra.Igazatok van, biztos ribik vagyunk, szerencsére nem a te környezetedben élünk, így megmenekülünk az ujjal mutogatástól.Oszthatod az észt, de ahogy ti pasik se fogtok mindent a nő orrára kötni, úgy mi se a tiétekre. Lehet a következő barátnőd a kérdező lesz.
2011. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/159 anonim ***** válasza:
92%
éljen! elértük a 12 oldalt! igaz nem másnap, de ugye hogy ugye? én megmondtam :D
2011. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/159 anonim ***** válasza:
92%

15:20-asnak:

"..hajrá, talán majd egyszer.." Nem..egyszer sem. Te nem ütöd meg azt a mércét, amelynél érdemes már vitatkozni.


Ja és: feminista férfi van! - nem egy, nem tizenkettő. A közös nevezőjük: az értelem.

2011. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!