Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a soviniszta duma? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a soviniszta duma? A férfinak kb mindent lehet, de a Nő már akkor ribi?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanság próbálgatom keresni az igazit, az utolsó 4 hónapban, 3 pasi nem sikerült (minddel lefeküdtem)


Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha egy nő egyedül van, nem él párkapcsolatban, miért nem teheti az ami jól esik?

Miért kell egyből dobálni rá a ribi és hasonló címkéket?

Mi jogon ítél el engem bárki is?

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor nem éri szó a ház elejét.

Komolyan nem értem, megköszönném, ha valaki felvilágosítana.

22N


2011. dec. 17. 19:15
 131/159 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, leírom neked a bokás dolgot. Az elején leírtam, hogy a párommal az első randin lefeküdtem, 10 éve vele vagyok, van egy édes gyerekem. Erre megkaptam, hogy szutyok vagyok, a párom igénytelen és, hogy szutykokat szülök, ujjal mutogatnak rám. Erre mit mondjak, igen megtörtén, fiatal voltam és bolondos, de szerintem ezért nem lettem a világ szutyka, minthogy rám fogták. A környezetemben nem mutogatnak rám, normálisan élek, mert megtaláltam a szerelmemet. Ha a kérdező is már az első pasiban megtalálta volna, most nem lenne kérdés. És tudod rengeteg nővel beszélgetek, hát örülök, hogy van párom, mert ennyi selejt palit, másra ne haragudj, de nem is jók. Élő vibrátorok, de még ahhoz is kevesek. Sajnálom a mai szingli csajokat, mert nagyon nehéz normális pasit találni. Nagyon sok lány hiába vár, mesélik többen, hogy alábbhagy a pasik kedve, sokan fennmaradnak a társkeresőn és hónapok múlva derül ki és még mesélhetnék a büszke pasikról, aki utána fikázzák a nőket.
2011. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/159 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: tényleg szórakozom veled, mert másra nem vagy jó - de annyit tudj: baj van a klaviatúrámmal. Eléggé kínlódóm vele. Karaktereket hagy ki, máskor meg sokszoroz, nem az jelenik meg, amit épp leütöttem - de mindegy. TE megéred:-)))
2011. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/159 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj, hogy azt hiszed, hogy a borsónyi agyad ellenére tudsz bárkivel is szórakozni, hanem hogy előtte oldalakon át bizonyítottad, mennyi eszed van. De tőlem élj abban a hitben ,hogy bárkivel is tudsz szórakozni, és hogy egy erkölcsös nő vagy és hogy tisztelnek a férfiak. :)
2011. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/159 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, már én is jól szórakozom, talán az a baj, hogy az ilyen ribik, mint mi vagyunk, nem állnak veletek szóba, inkább a jó pasikat választják? Hát igen lúzerkéim, nektek marad könyvtár.
2011. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/159 anonim ***** válasza:
45%
Megint miről beszélsz? Ki akarja , hogy a hozzád hasonlók szóba álljanak velem ? Ki mondta, hogy nincs barátnőm? Min szórakozol , a saját hülyeségeden? Hiába váltottál át erre a cinikus, most jól kinevetlek szerepre, csak lejáratod magad:D. Pár oldallal előrébb még teljesen más stílusban írtál.Tudom, hogy fáj, hogy van barátnőm, nem vagyok lúzer és értelmesebb vagyok nálad. Szar dolog lehet, amikor próbálkozol a másikon fogást találni, de az észbeli képességeid megakadályoznak ebben :).
2011. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/159 anonim ***** válasza:
94%
És a barátnőd szűz volt mikor összejöttetek? Mert ha nem, ő is eltitkolhat dolgokat. Elhiszem, hogy nagyon okosnak érzed magad, de nem vagy az. Sajnos a saját korlátaid szorítanak. Nincs olyan, hogy csak fekete vagy csak fehér. Szerintem már sok érvet felhoztam, de arra nem tudsz reagálni. Egy nő nem biztos, hogy könnyűvérű, a kérdező esete se arra utal. Sok pasi beteg már, mostanában mindenki neten ismerkedik és már leírtam, hány nő fut bele, hogy együtt vannak 2 hónapja,a pasi meg még mindig szemezget, de még sorolhatnám. És ezek után a nő a ribi, mert belefut 3 ilyen vadbaromba, akiről nem feltételezte ezt. Ha olyan okos vagy, akkor tudod ezt értelmezni. És velem nem kell szóba állnod, képzeld megtaláltam már rég a párom, és egy ilyen mogorva fickóval nem is akarnék szóba állni.
2011. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/159 anonim ***** válasza:
91%
Ja te nagyokos, miért fájna, hogy barátnőd van, hol érdekelne engem az életed. Biztos izgalmas lány, ha a ribis témák érdekelnek.
2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/159 anonim ***** válasza:
91%

Jani..én vérző szívvel elbúcsúzom tőled..pedig te rekorder vagy! (Negatív). Egy lefelé terjedő Csomolungma (tudod mi az?)

A billentyűzetem "szűk keresztmetszet"..szűkebb a látókörödnél is. Sorry. De azért SZÉP KARÁCSONYT neked is.

2011. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/159 anonim ***** válasza:

Istenem még mindig itt tartatok?!?! Azota a kérdezőt a 14. leendőbeli igazi kurja agyba-föbe ti meg itt veszekedtek. Mindenki kezdjen olyannal aki hozzávaló és máris világbéke van.

Végezetűl: Boldog Karácsonyt Mindenkinek!(legyen ez a végszó!)

2011. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/159 anonim ***** válasza:
Igen a kérdezőnek és elvtársainak azóta volt 10 alkalmi kapcsolata de az igazit keresték !!! nem ribik !!
2011. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!