Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kép megfelel társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kép megfelel társkereső oldalra? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Képet priviben küldök, miután elmondjátok, hogy hol laktok?

Nem olyan semmitmondó, átlagos? Hány évesnek nézek ki rajta? 10-ből mennyi?


2011. dec. 17. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

SP! Köszi a választ, imádom amikor

jobban szeretsz, mint Tomikát, de jó lenne, ha velem mostmár kihagynád a nyilvános beszélgetéseket, bár már többször is szóltam neked ezért! Ott van neked a Tomika erre a célra!

Üdv : Brasch Beni

2011. dec. 27. 00:30
 42/63 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalra szerintem sem ez a legalkalmasabb kép. Nekem valahogy nem imponál, ha valaki saját magát fotózgatja a tükörben, semmi arckifejezéssel. Egyébként meg szerintem egész helyes vagy, úgy 17 évesnek tippelnélek a kép alapján. 10/7,5 nekem:) Budapestről voltam.
2011. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Látom kérdező, hogy eléggé képben vagy. Node nem te vagy a Bence! Amúgy szerintem jó, ha magadat fotózod a tükörben, de akkor helyedben a seggem lukát fényképezném, miközben hátrapillantok. Csak nekem küggyé má! Hidd el én fotóművész vagyok, bízz bennem. Üdv, Sp
2011. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Nade Krisz! Az előbb mondtam h ne ide irjál mert itt mindenki latja. De ha nagyon dumcsizni akarsz, gyere el hozzám, nem mintha szégyelnélek vagy vmi csak ugye tod h itthon még nem olyan toleránsak az emberek de majd elviszlek hollandiába ott mindent lehet.

Üdv : Brasch Beni

2011. dec. 27. 20:49
 45/63 anonim ***** válasza:
Nyugi, úgysem hiszik el, hogy mi vagyunk azok. Tedd amit mondtam, mivel én vagyok a befutottabb sztár, az rtl-nél lefutottál, úgyhogy ha szeretnél még valamit akkor tedd, amit mondok! Tudod a te lukad jobb Tomiénál, sajnos ő csak passzív és én is inkább. És nagyon jól tudod, hogy amikor dugom hátulról, akkor a tarkójára ragasztom a képedet és rád gondolok közben is, hogy egyáltalán fel tudjon állni!!
2011. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

pfff még hogy te vagy a befutottabb, mi? Szerintem meg pont hogy te hanyatlassz! engem azért még a 17 éves lyányok is láwolnak, téged meg már csak esetleg a 10-12 éves kislányok! De örülnék, ha nem járatnál engem is, mert még csak nemrég kezdtem a pályafutásom. Amúgy Tomi hátsóját szerintem ne szidd, mert picit még szűkebb a tiédtől, de még dolgozok rajta! Mit szólnál ma este mondjuk egy jó kis partyhoz? csak te+én +tomi. zenélnénk meg lenne virslievő verseny de több infót ide nem irok, mert még a végén félreértik. számitok rád, csak a sikositót ne hagyd otthon!

Üdv :Beni

2011. dec. 27. 21:34
 47/63 anonim ***** válasza:
Igen szűkebb, mert én csak a makkom végét tudom neki bedugni félig, kívülről tudom csak a cerkámat dörzsölgetni a rücskös seggén, mert fáj neki. Ha sűrűbben dugnád, akkor legalább kicsit talán jobban ellazulna az ánuszgyűrűje! Jó volt veled tegnapelőtt Barcson, mert utána még a combomon is folyt ki az anyagod! Ma fisztingparty lesz a coxxban, de maszkban megyek, mert így nem ismernek majd fel, úgyhogy ha oda nem akarsz jönni, marad a megbeszélt péntek!
2011. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
fúúú sp! szerintem fejezzükk be ezt a gusztustalanságot, legalább itt a gyk.-n! xDDDDD
2011. dec. 27. 21:56
 49/63 anonim ***** válasza:
Rendben, amúgy megjegyzem nem szeretem, ha Krisznek hívsz, mindig a volt férjed jut eszembe, Krisz Rudi.
2011. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
nyugika Édi! Rudi csak egy ribanc volt!
2011. dec. 27. 22:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!