Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kép megfelel társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kép megfelel társkereső oldalra? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Képet priviben küldök, miután elmondjátok, hogy hol laktok?

Nem olyan semmitmondó, átlagos? Hány évesnek nézek ki rajta? 10-ből mennyi?


2011. dec. 17. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Jól van, már majdnem sírtam a Rudi miatt. Ő már úgyis kiöregedett! Meggondoltam magam legyen virslievő verseny nálad ma éjfélkor! Kimostam a bélsárt is már magamból, igaz úgy kellett a zuhanyzóban a szart szétnyomnom a lábammal, majd letuszkolnom a lefolyón, majd telenyomtam tubusnyi sikosítóval és már húzom a kabátomat! Hol is laksz, mert anyukád miatt nem mehettünk oda! Csöndben leszünk és bezárjuk az ajtót!
2011. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
fhúúú bmeg sp! nem gondolod, hogy ez már egy hangyafasznyit túlmegy a határon? mindjárt elhányom magam! ne irj ilyen gusztustalanságot legközelebb, mert szakitok veled es megyek Tomihoz, de az is lehet, hogy inkább a Justinhoz, tudod a Bieberhez, mert ő olyan kis cukkancs, hogy úgy érzem magam vele, mint egy pedofil. te pedig ilyeneket irkálsz! azért szégyelhetnéd magad egy kicsit! te! a virslizés után nem ugrunk be a Kék osztrigába?
2011. dec. 28. 00:06
 53/63 anonim ***** válasza:
Tö törötötötőőőőőőm! De rendőrszerkóban! Ja amúgy éjfél van és most már nálad vagyok, csak ide írkálok tőled, hogy Tomika megnyugodjon! Tudom ő nem szereti az ínyencségeket, (csak úgy tesz egyébként)! Dugunk hármasban és énekeljük a "Nekünk nunink van" című számot! (Van háromágú műf@sz is)
2011. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:



[link] Itt van nézze meg mindenki.

2011. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2011. dec. 28. 19:21
 56/63 anonim ***** válasza:
Ez az én haverom, ne bántsátok, mert az megbánja! Üdv, Sp!
2011. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm Krisz! vagyis bocs, Cukorfalat! majd este meghálálom! úgyis viszket már az ánuszom.
2011. dec. 28. 20:00
 58/63 anonim ***** válasza:
Krisszezzél csak le, majd jön a túróRudi, meglátod!
2011. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
hát ja elég túrós volt a rudija, de kit érdekel ...
2011. dec. 28. 20:05
 60/63 anonim ***** válasza:
Meghívtam a napiszarosokat is, de nem perkálnek eleget, mikor belőlem élnek a gyökerek!
2011. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!