Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lett ennyi erkolcstelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lett ennyi erkolcstelen szemét no? A foldbol bújnak elo v mi?

Figyelt kérdés
Rámásznak oan pasira akinek noje van és még dicsekszenek is vele. Kapcsolatokat tesznek tonkre. Bizalmatlanná tesznek más noket a férfiak iránt. Lefekszenek fuvel fával
2011. dec. 18. 23:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenné neveli őket a TV meg a hülye tinimagazinok.
2011. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
ezeket én se értem.. az ilyenek miatt ribancoznak le egyesek minden nőt :S
2011. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok oreg. Olvastam tint magazinokat, nezek tv-t és még sem vagyok ilyen
2011. dec. 18. 23:47
 4/40 anonim ***** válasza:
Szerintem régen is ennyi volt, csak akkor még titkolták, vagy nem merték megcsinálni azokat a dolgokat, amiket most megtesznek
2011. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ne aggodjatok, a pasik között is vannak ilyenek.. tapasztalat :(
2011. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Én még ilyennel nem találkoztam :P
2011. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Csak nézz itt szét a kérdések kozott hány oan van h baratnoje van de én azért rámozdulok. És akkor a kommentek amik azt mondják h nincs ezzel semmi baj. Meg h 16 éves vagyok és már 20 ( na jó kicsit túlzok dehát na)pasival dugtam. Akkor most rib@nc vagyok??? Hát nem tudom de nekem ezektol már szabályosan hánynom kell. Egyszeruen undorító
2011. dec. 18. 23:59
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozok ilyenekkel, engem nem zavarnak, minek idegesítsem magam velük.

Ha van vkim, nálam aztán próbálkozhatnának, kb leszarnám őket, aztán ennyi. Am meg pasiból is van ilyen.

2011. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de a pasim hiába nem foglakozna vele én a csajnak azért kezét lábát eltorném. Hogy jon o ahoz h rámozduljon a pasimra. Am elhiszem h pasiban is van ien de azokat nem látom itt nagy hanggal hírdetni magukat h mit csinálnak
2011. dec. 19. 00:11
 10/40 anonim ***** válasza:
Azért ezek legtöbbször csak itt keménykednek aztán ha a pasi nem veszi a lapot feladják.
2011. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!