Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a sorsom, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sorsom, hogy egyedül haljak meg?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy a sors azt akarja, hogy sosem legyen kapcsolatom, talán a saját érdekemben...


17/L vagyok, mindenkivel kedves, nem ribanc, mások szerint is elég csinos, mégis még csak egyetlen embernek tetszettem egész életemben, de ő nem merte kimutatni, és mire megtudtam, már rég mással volt...

Nekem eddig csak 2 srác tetszett, az első észre sem vett, a másodiknál már azt hittem, tetszem neki, de kiderült, hogy ő mindenkivel ilyen közvetlen, és lehet, hogy megtudta, hogy tetszik nekem, mert egyszer csak hirtelen nem szólt hozzám többet, talán megriadhatott ettől?...


Néha úgy érzem, az a sorsom, hogy sose találjak szerelmet, mert többféle művészetben is elég tehetséges vagyok, és olyat hallottam, hogy egy kapcsolat leszívja az ihletet, meg a művészeknek szenvedni kell, hogy inspirálja őket, blabla...


Persze én szeretnék egy normális kapcsolatot, mindent meg is teszek érte, de valahogy nem jön össze...


Nem értem, mi lehet velem a baj, miért nem mernek rám nyomulni?

Lehet bennem valami visszataszító, amiről nem tudok?

Nem vagyok eléggé "ribanc", és nem mernek kezdeményezni egy normális tisztességes lánnyal (hova süllyed ez a világ)?


Vagy egyszerűen tényleg nem az a sorsom az életben, hogy párt találjak?

(lehetséges ez egyáltalán, hogy valakit így megszívassanak a felsőbb erők, már ha vannak? Mert ha igen, ajánlom, hogy jól kárpótoljon a jövőben, mert már elég sok fizikai és lelki bajom lett a beteljesületlenségtől, meg attól, hogy az én koromban a legtöbben már több kapcsolaton túl vannak, én meg csak forever alone hallgatom a történeteket a csodálatos romantikus éjszakákról, amikre mostmár nekem is igényem lenne...)


2011. dec. 19. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást :) Nem sajnáltatni jöttem magam, de úgy látszik, a hangulatom nagyon kihatott arra, ahogy fogalmazok...

Egyszerűen csak nem értem az embereket... De voltak olyan válaszok, amik rávilágítottak olyan dolgokra, amik eddig nem tűntek fel, szóval köszönöm.

Viszont nem kívánok itt ismerkedni, ezért ha nem baj, nem adnám ki a lakhelyemet anonim embereknek...

2011. dec. 20. 16:06
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék megint 17 éves lenni, hogy csak ez legyen a problémám :-)

40/A (asszony)


Ha pasizni szeretnél, az akár 1 este alatt megteheted.


Menj el (a legjobb egyedül) egy szórakozóhelyre (otthon mondhatod, hogy többen mentek). Iddogálj valami feltűnő helyen, előbb-utóbb észreveszik, hogy egyedül vagy és már le is szólítottak. Csak válogatnod kell :-)

Ha cikinek érzed, hogy egyedül mész - mondd mindenkinek, hogy úgy volt, itt benn találkoztok, de felültettek :-)

Légy közvetlen, beszélgess, majd meglátod, hogy hogyan alakul az este, jó esetben lesz pasid, rossz esetben gyakoroltad a pasizást, beszélgetést.

Bátorság, előbb-utóbb biztos jön az igazi, addig pedig lehet flörtölgetni. Ebben a korban amúgy is inkább még ez lenne a jó, így önbizalmat nyernél.


Ha mégsem mersz egyedül menni, akkor is csak 1 barátnőddel menjél. Ha már többen vagytok a pasik elbizonytalanodnak. Jobb szeretik, ha nem hozzák őket zavarba a vihorászó lányok.

2011. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy ,hogy temesd magad.Szerintem ezen az oldalon is zsákszámra van hasonló helyzetű fiú aki alig várja ,hogy egy magadfajta lány szóba álljon vele! De millió társkereső oldal is van,ha élőben nem vagy körülvéve szabad fiúkkal, ott válogathatsz ,vagyis majd ők megszólítanak,csak egy jó adatlap kell képpel.
2011. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A sorsod az, hogy velem tölts egy " csodálatos romantikus éjszakát" ! :D


Ha tényleg választ akarsz, akkor ezt olyantól kérdezd aki ismer is. Esetleg küldj képet akkor már a külsődre lehet valamit mondani, mert azért az is számít. Egyébként az, hogy nincs senkid alapjába nem gond. Vagyis nézőpont kérdése. Ki szereti a foglalt és hűű de boldog lányokat? :P


17/F

2011. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát, én szeretném magam boldogan és foglaltan xD

És bocsi, ne értsétek félre, de nagyon nem szeretnék itt ismerkedni...

2011. dec. 23. 16:05
 17/23 anonim ***** válasza:
te tudod, akkor írd ki magadra hogy foglalt és legyél boldog :P problem?
2011. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
és ne értsd félre :)
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hol laksz? :DD
2011. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
tarts macskát
2012. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!