Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves, leszbikus lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves, leszbikus lány vagyok. Hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés
Hol keressek barátnőt? Suliban meg a környéken nincsenek leszbikusok, vagy nem tudok róla,de nem tudok pasikkal lenni,és egyre jobban egyedül érzem magam a titokkal,amit nem tudok elmondani senkinek. Így most egyre jobban távolodok a barátaimtól is,akik tudják,hogy valamit titkolok,de nem tudom elmondani nekik. Ti mit tanácsoltok,elmondjam vagy ne? És hol találhatnék olyan barátnőt,aki tényleg barátnőt akar? Mert a társkeresőkön a kapcsolat vagy csak a személyes találkozás most eléggé háttérbe szorult.
2011. dec. 19. 18:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy igazad van Mya :)

De hogy lehet ilyesmit csak úgy kimondani? Mert mostanában már célozgattam rá,és csak röhög rajta,meg hogy "hülye vagy",meg ilyesmik,így eléggé megnehezíti a dolgot.

2011. dec. 19. 20:05
 12/24 anonim ***** válasza:
goldengate.hu van ott mindenféle fórum meg ami kell.
2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Első: mondd el a barátnődnek. bele fogsz őrülni ha sokáig titkolod. ha meg emiatt megszűnik a barátság, akkor annyit is ért. könnyű azt mondani, gondolhatnád te, de pár hónapja ugyanebben a cipőben jártam, és megtettem. könnyebb volt mint gondoltam, és jobban fogadta a barátnőm mint azt valaha is vártam volna.

Második: ne keress. Ha tudatosan keresel akkor tudod mit keresel, vagyis vannak elképzeléseid és elvárásaid, de ez megöli a meglepetést. De ha váratlanul jön szembe a királylány, az jobb mindennél. Márpedig előbb-utóbb szembejön.

2011. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom elmondani neki. Ma véletlenül feljött a téma,és azt mondta,ha valaha is kiderülne ilyesmi egy barátjáról,nem szívesen beszélgetne vele többet. Te hogy mondtad el neki?

Eddig próbáltam nem keresni,de viszonylag régen vagyok ahhoz egyedül,hogy ne keressek. Veled szembejött már?? :)

2011. dec. 20. 18:30
 15/24 Sarge válasza:

A meleg fiú és leszbikus lány dolog esélytelen, aki nem lát bele ebbe a helyzetbe az nem is értheti, hogy miért.

Nagyon nehéz dolog, amit most a fejedben forgatsz, én tudom, mert már egy ideje én is ebben a helyzetben vagyok. Bár igaz, nekem valamivel szerencsésebb a helyzetem, hisz már nem lakok otthon. Nem mondtam el a legjobb barátnőimnek, akiket már lassan 19 éve ismerek ( mit tesz az áltsulis ismeretség :D )Szerintem ha vannak olyanok, akikkel ezt az oldalad szabadon engedheted simán megoldható, hogy ne mondd el neki, így megmarad minden az eredeti felállásban, nem fog elfordulni tőled. De így is elég nehéz lesz.

Én az egyik legjobb barátomnak mondtam el, aki fiú, hogy mi a helyzet úgy, hogy közben már szerelmet vallott nekem. Ő megértette, hogy mi van és most is nagyon jóban vagyunk, de ennek ellenére a csajoknak nem merem elmondani. Na ez kicsit kusza lett, de remélem érthető, amit mondani szeretnék.

A barátnős kérdésben meg igaza van az előttem szólónak egyrészt, hogy ne keresd, majd szembejön, de ezt én kiegészíteném, hogy nyitottan állj a dolgokhoz, gyere bulizni Pestre, sok a lehetőség, csak hát nem épp túl nyilvános.

2011. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,majd megoldódik valahogy :/ :)

A pesti bulikkal csak az a baj,hogy 18 fölött lehet csak bemenni,én meg 17 vagyok. Vagy nem mindenhol?

2011. dec. 21. 19:02
 17/24 Sarge válasza:

Remélhetőleg jól fog megoldódni. :)

17 évesen már be tudsz jönni, főleg ha nem egyedül mész. Tőlem pl. sosem kértek személyit, pedig volt már, hogy 16 évesnek néztek amúgy, pedig már egy ideje nem vagyok annyi. :)

2011. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Amúgy az egészségügy a leginkább kézen fekvő, de sok más munka körben is hemzsegnek a női párt is elfogadó lányok/nők.

Tipikusan ilyen a vezető beosztású nők csoportja is, de ők félnek hogy csak kihasználják őket. - ezért ez nem javaslom.

Amúgy az, hogy nem tudsz pasikkal lenni, az még 20 évesen is korai kijelenteni hogy így van, és egy felnőtt döntés vélemény lenne. De addig is hajrá a csajok közt!!!

2011. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hogy nem tudok pasikkal lenni,mert tudok,és mindig volt barátom,de nem érzem magam annyira jól velük,mint a lányokkal. :)
2011. dec. 23. 07:19
 20/24 anonim ***** válasza:

Akkor te 4-es vagy 5-ös vagy. ;-) Az jó, azokat nőben mindenki szereti. ;-) Tényleg majdnem mindenki!


(Kinsey scale: 4-5)

2011. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!