Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valaki magyarázz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Valaki magyarázza el, légyszi/21/L

Figyelt kérdés
Én nem értem a férfiakat néha. Ha egy csaj ad magára és van egy igényszintje, akkor az pénzéhes k. rva. Ha átlagosan nézz ki, akk meg az nem elég, mert "tökéletes"kell. holott a fiúk többsége nem igazán ad magára, viszont akkora igényeik vannak, mintha Bill Gates bankkártyájával és Leonardo di Caprio külsejével rendelkeznének. Mielőtt félreértenétek:van barátom, nem a szőlő savanyú, csak nem értem ezt. és akarok általánosítani, de úgy vélem, ez a mai tendencia.
2011. dec. 21. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Öszintén solva nem is érdekel a dolog, mert amellett, hogy adok magamra, a felszínes, anyagias Nöket élböl ignorálom.

Probléma megoldva, sz@rra nem pazarolom az idöm.

Amúgymeg mindegy mennyi pénze van az embernek, nézzen ki jól és kész.

2011. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ha nem érdekel a téma miért fárasztod magad h olvasod ezeket a sorokat???am nálam átlagos=normális...az h sarkaiból fordul ki a világ és már 12 éveseknél is van aki szexel attól nem lesz az a normális
2011. dec. 21. 20:12
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez ne mígy van, a lányoknak számít a külső főleg, én csak átlagos csajokra hajtok, az miért baj?Még si elutasítanak mert nem nézek ki jól, szépnek kell lenni.

21f

2011. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mert a lányok elsősorban magukkal akarnak elégedettek lenni, és csak aztán a pasijukkal. És a pasiknál meg fordítva :D

Nem tudom mi ez a sok értelmetlen válasz..

2011. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Am nem hinném...nekem úgy tűnik a férfiaknak fontosabb ez az egész...lehet nem jó módon közelítesz...de ehhez semmi közöm...volt olyan srác aki megmondta a modellként dolgozó barátnőmre h adjon le még 5kgot holott kifutóra se léphetett vna felesleggel...mind1,de a srác alacsony köpcös pattanásos volt...ja és kárpmkodott napestig...azt hitte bnőm akar tőle vmit,pedig csak edlbeszélgetett vele párszor...ezek után...nem is tudom...
2011. dec. 21. 20:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Tudod engem hányszor meghurcoltak a lányok a külsőmért?Holott ápolt vagyok és nicns baj vele, de nem születtem jóképűnek mint egy filmsztár, mert ti csak az ilyen hülye twilightes sztár gyerekeket tekintitek férfinak, aki nem úgy néz ki szóba sem álltok vele.
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


Aki nem néz ki így az ne is csajozzon kb. mert el lesz utasítva a külseje miatt.Amelyik férfi nem izmos arra zat mondjátok férfiatlan hülye cuki aranyos kisfiú, barátnak jó csak, akin van egy kis felesleg az nem férfias, hanem dagadt disznó nem tudtok vonzódni hozzá, aki sovány mert pl allergiás az ételek nagyrészére mert így született az is férfiatlan, nem tudja megvédeni a barátnőjét azt mondjátok, aki meg szőrtelenít mert neki így tetszik a teste az meg b*zi nektek, aki túl szőrös azért nem férfias, nektek nem lehet megfelelni!

Most nagyon ideges lettem, te írod, hogy miylen nagy az igényük a fiúknak?

Tudod miylen ronda lányok utasítottak el engem?!!!Csak mert olyan pasit akartak mint amit linkeltem.

2011. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem értek egyet! inkább fordítva van... nem mondom, van pár igénytelen pali aki nagyra van magával, de a nagyképűség inkább a lányokra jellemző. független attól, hogy szépek-e vagy sem.

viszont abban is biztos vagyok, hogy itt utánam ezt sokan fogják cáfolni...

ez egy olyan harc nemek között amit soha senki sem fog megnyerni :)

2011. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Rékcsi ***** válasza:
a pasik (minthogy ezekből a kommentekből is kiderült) egyszerűen idióták [tisztelet a kivételnek]
2011. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Írja ezt egy olyan érett nő akinek a neve az hogy RékCSI. grat hozzá -.-"
2011. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!