Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki jó képűnek tartja magát? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
ha van vkinek kedve, képet is küldhet privibe.
2011. dec. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én igen.Mert az vagyok.
2011. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha itt valaki bevallja, hogy ő annak gondolja magát, tutira jön egy másik aki elszidja: "beképzelt köcsög vagy"

szóval nem sokan lesznek, mert egy csomó pasi még önbizalomhiányos is.

2011. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam, miért? mert az vagyok jól nézek ki, ez van.
2011. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, igen. De miért kérdezed? Pasizni szeretnél itt? Nem is tudjuk még, hogy fiú, vagy lány Vagy... :))
2011. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem pasizni szeretnék, és lány vagyok :)
2011. dec. 21. 22:16
 6/7 Maidx14 ***** válasza:

Jó képű vagyok. Azért, mert ha akarnám két perc múlva itt terpesztenél előttem.(Ezért nem küldök képet)

79/f

2011. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyonyoru vagyok nem jokepu es unom a sok kis buta tinilanyt,ezert nem kuldok kepet.

igy jartal.

:)

2011. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!