Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz férfit találni aki a másikat tiszteletbe tartja?

Figyelt kérdés
Párt keresek magamnak de nagyon nehéznek bizonyul.Még ha jól el is dumálgatunk nem hallja azt amit mondok .Hallásával nincs semmi gond,de mintha nem is mondtam volna semmit.
2011. máj. 5. 14:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Vagy azzal van gond,amit mondasz,vagy nem alakult még ki köztetek olyan szoros kapcsolat,hogy hozzá tudjon szólni,esetleg rossz helyen keresgélsz.
2011. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Még nem vonzódik eléggé hozzád. De lehet ilyen elmélázó típus is. Van ilyen ember.
2011. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
egy fiúval jól el beszélgettem,ismerkedtünk az elején nagyon kedves volt találkozót kért.Mire én azt mondtam hogy msn-en kicsit jobban ismerjük meg egymást 2szer mondtam neki.Aztán azt mondta hogy döntsek hogy talizzunk vagy nem folytatjuk tovább az ismerkedést.
2011. máj. 5. 14:28
 4/44 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy minden esetben tiszteletlenség az ilyen, az is elképzelhető, hogy egyszerűen még nem volt elég idő rá, hogy összehangolódjatok, vagy csak pont akkor nem vagytok egy hullámhosszon.
2011. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Fujj ennyire kocka vagy?
2011. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem a váratlan dolgokat épp ezért próbálom megtervezni a dolgaimat és jól át gondolni mindent.Hogy jól tudjak dönteni az élet minden területén.

De hol találok ilyen fiút aki így elfogad???

2011. máj. 5. 14:30
 7/44 anonim ***** válasza:
Mert csak a jóképű fiúknak adsz esélyt.
2011. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

miért nem találkozol vele ?:/


az msn egy személytelen szar azon én soha nem beszélek barátnőmmel ..

2011. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Belső fontos nekem de a külső se elhanyagolható.

én romantikus alkat vagyok meg olyan nagy tapasztalatom sincs az ismerkedésben mivel eddig csak 2 kapcsolatom volt mind a kettő évekig tartót

2011. máj. 5. 14:38
 10/44 anonim ***** válasza:

romantikus vagy és msnezel -.-


hová fejlődik ez a rohadt világ szánalom ...

2011. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!