Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért vagytok oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért vagytok oda a rajos pasikért?

Figyelt kérdés
Amelyikek jönnek 4 nagy autóval bulizni, egy nagy Jeepe-l, Mercivel, Bmw-vel, Audival és mindegyikből kiszáll 2-3 hatalmas darab kopasz fószer, mindegyik oldalán 1-1 darab fullos maca feszít. Ezeket szeretik a mai lányok főként?
2011. dec. 22. 12:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12:44 Nem 90%, hanem 100%.
2011. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Nagyon rendes emberek, jó humorral."


Meséld ezt valaki másnak, de ne nekem. Csaló, ingyenélő gazemberek.

2011. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem, akit én ismerek, ő például szakács.

Annyira nem gazdag, csak az emberek szeretik ezt mindenkire rásütni,aki nem gyalog megy.

Hosszú évek óta házas.

2011. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Volt olyan lány ismerősöm is, aki ezt teljesen elítélte. Aztán egy alkalommal egy ilyen izomagyú gorilla odajött hozzá, és nemhogy lelécelt a csaj ismerősöm, hanem elkezdtek dumálni, fullra szimpatikus lett neki a csávó. Az más, hogy mindenre meghívta a csajt a pasi. Szval hiába mondják a lányok, hogy nem és nem, valahogy mégis azt látom, hogy igen és igen.
2011. dec. 22. 12:55
 15/27 anonim ***** válasza:
Jó egyébként nyilván nem ugyanarról a kategóriáról beszélünk, biztosan vannak olyanok is, akire ti gondoltok, ezek szerint én nem vágom, mert én ilyet sosem láttam.
2011. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ez inkább ilyen pesti előkelő bulikban, éttermekben jellemző. Máshol én sem nagyon látok ilyet.
2011. dec. 22. 12:57
 17/27 anonim ***** válasza:

Hát de ha sehol máshol nem látod, akkor csak nem olyan gyakori :)

Azért ilyen anyagi körülmények között nem jellemző, hogy milliomosok legyenek minden sarkon.

2011. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 LadyLee ***** válasza:
Azok a "fullos macák" jó eséllyel kurv@k kiscsillagom...
2011. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13:01 Valóban azok, csak nem hivatásszerűen :)
2011. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Jó, azért meg lehet ám különböztetni a kopasz kigyúrtat a kopasz kigyúrttól. Konditeremből én is ismerek rengeteg kopasz kigyúrtat, és amúgy nem milliomosok, normális állásuk van, normális élettel.


És vannak a maffiózók, kik külsőre hasonlítanak rájuk, csak valahogy mégis másak. Emberismeret kell, és akkor megmondod róluk, hogy azok.

2011. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!