Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért vagytok oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért vagytok oda a rajos pasikért?

Figyelt kérdés
Amelyikek jönnek 4 nagy autóval bulizni, egy nagy Jeepe-l, Mercivel, Bmw-vel, Audival és mindegyikből kiszáll 2-3 hatalmas darab kopasz fószer, mindegyik oldalán 1-1 darab fullos maca feszít. Ezeket szeretik a mai lányok főként?
2011. dec. 22. 12:39
1 2 3
 21/27 LadyLee ***** válasza:

"csak nem hivatásszerűen "


Jelentős részük konkrétan hivatásszerűen az.

2011. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem hivatásszerű lányok azok, ez totál biztos. A gazdag ronda focisták csaja is hivatásszerű? Ne vicceljünk már.
2011. dec. 22. 13:12
 23/27 LadyLee ***** válasza:

"A gazdag ronda focisták csaja is hivatásszerű?"


Az azért más - a focisták ismertsége vonzza be őket.


De a dzsippes maffiózók simán valódi kurv@kkal nyomulnak. Nyilván van kivétel, de ha azt láttad, hogy mindegyik mellett csücsült egy "fullos maca" akkor azok jó eséllyel hivatásosak voltak.


De nem muszáj hinni nekem.

2011. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Na nálam ez az egyik utált férfitípus, a másik a kövér és beképzelt pasik.
2011. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsák mindig megtalálja a foltját .

Azok a lányok teljesen értéktelenek . A kopasz nagydarabok csak használatra tartják őket . Egy év múlva már verik az ilyen lányokat , ha nem állnak az utcasarokra .

2011. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kigyúrt pasik, kellő anyagi hátérrel...

Én is gondolkodtam, hogy miért is lehet ez vonzó sok nő számára. Mire vágynak a nők? Azt hiszem, hogy mindenek előtt biztonságra. A kigyúrt esetleg nagyobb darab pasi fizikailag egy olyan ember látványát nyújtja, aki, ha kell meg tudja védeni a nőt.

A pénzzel kapcsolatban pedig az anyagi biztonságot említeném meg. Vagyis egy gazdag férfi nem csak tudatosan lehet vonzó ("mennyi pénze van, majd jól elköltöm"), hanem tudat alatt is, hiszen anyagi biztonságot hoz számomra és nem azon kell majd töprengenie a nőnek, hogy mit esznek holnap. Ezek mondhatóak akár ösztönszerű igényeknek is, nem feltétlenül számító és tudatos érdeklődésnek.


Ez csak pár gondolat, ami hasonló témák boncolgatása, utánna olvasás után jutott eszembe, férfiként.

2011. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kicsim, a probléma ott van, hogy Te ilyen p*nabarbikra vágysz, és azok ilyenekkel nyomulnak.

Nyilván egy átlagosan szép lányt nem veszel észre, és ezzel kész is az aktuális mártír GYIK-en.

Átlagosan helyes lány vagyok, és okádok az ilyen rajos hülyegyerekektől, mert túl átlátszó az egész, amit művelnek.

Így jártál, legyél fullos csávó, és reszelheted az olyan csajokat IS - kis kondi, tápkieg, 1-2 jó ruha, külső megoldva. A többi meg majd jön, a jó külsejű emberek sikeresebbek is állítólag. :)

2011. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!