Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tis is zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tis is zavarban vagytok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy csaj suliból, de nem ismerem csak szemezgetni szoktunk és arra gondoltam hogy odamegyek és megmondom neki hogy nagyon szimpi és megakarom jobban ismerni. Na és az lenne a kérdés hogy mikor így ismerkedésre kerül a sor akkor lányok ti is zavarba jöttök és izgultok? Vagy pl első randin, vagy ilyen esetekben?

Előre is köszi

17/F


2011. dec. 20. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon zavarba tudok jönni.:)

20l

2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Ha tetszel neki, ,izgulni fog.
2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohand le rögtön azzal, h szia, ismerkedjünk meg mert tetszel. Volt màr velem is ilyen de nem izgultam, csak megriadtam, igaz attól is függ, h mien a kiszelmelted termèszete, hogyan viszonyul az ilyesmihez. Èn a helyedben elôször ismerkednèk, próbálnák barátkozni ès ha 1picit meg ismeritek egymàst utànna nyomulni. De ez csak az én véleményem Te biztosan jobban àt làtod a helyzetet. 21l
2011. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én igen amikor oda jön hozzám egy pasi eléggé izzik a levegő, de próbálkozz:)

18F

2011. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLee ***** válasza:
27 éves vagyok, eléggé talpraesett, magabiztos és nagyszájú, ennek ellenére bizonyos helyzetekben (pl. az általad felvázoltak) én is simán zavarba jövök.
2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!